اینستاگلد

اینستاگلد

نسخه ۱.۵
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۲
مگابایت
حجم

لذت بدون محدودیت با اپیلیکیشن اینستا گلد...

شما که در حال مشاهده این مطلب هستید، به احتمال بسیار زیاد از طرفداران برنامه محبوب اینستاگرام هستید، ولی قطعاً با مشکلاتی هم روبرو هستید، به طور مثال:

* چقدر خوب بود اگه ویدئو ها به صورت خودکار دانلود نمیشد، تا از هزینه اضافی ترافیک بابت پخش ویدئوهای تکراری یا تبلیغاتی و یا پست هایی که مورد علاقه تان نیستن جلوگیری میکردید ...
* چقدر خوب بود اگه در حین پخش ویدئو میشد ویدئو را نگه دارید تا نکته های کلیپ را کشف کنید...
* چقدر خوب بود اگه مطالب فقط یکبار دانلود میشد تا هزینه مصرف ترافیک اینترنت کاهش پیدا میکرد...
* چقدر خوب بود اگه روشن ماندن صفحه نمایش توسط شما تنظیم میشد و در طول نمایش صفحه خاموش نمی شد...
* چقدر خوب بود اگه میشد پست ها را با دوستان به اشتراک بگذارید ...
* چقدر خوب بود اگه میشد به صورت آفلاین پست ها ی مورد علاقه را در زمانی که به اینترنت دسترسی ندارید، مشاهده می کردید...
* چقدر خوب بود اگه میشد گروه های دلخواهی ایجاد کرد و پست ها را به صورت منظم داخل این گروه ها ذخیره کرد تا بعداً به راحتی قابل دسترسی و مشاهده باشند ...

تمام این امکانات در این برنامه به صورت خاص برای شما طراحی شده تا لذت بیشتری از اینستاگرام ببرید.

امکانات ویژه برنامه:
مسلما تمام شما با امکانات اینستاگرام آشنایی دارید، بنابراین فقط امکانات ویژه ای که در اینستاگرام وجود ندارد را معرفی میکنیم، مابقی امکانات همانند اینستاگرام می باشد.

1- دانلود و پخش ویدئو با اجازه شما - صرفه جویی در مصرف ترافیک اینترنت
2- دانلود تصاویر و ویدئوها فقط یکبار - صرفه جویی در مصرف ترافیک اینترنت (تا 80 درصد!!) و نمایش سریع و راحت و بدون وقفه در نمایش های بعدی
3- امکان توقف ویدئو در زمان پخش ویدئو ....!!!
4- تنظیم روشن یا خاموش بودن صدا برای تمام ویدئوها توسط شما، تا هر بار مجبور به پخش صدا نباشید.
5- تنظیم روشن ماندن صفحه نمایش در طول استفاده از برنامه، تا هربار صفحه نمایش خاموش نشود و مجبور شوید از ابتدا به قستمی که مشاهده میکردید باز گردید. 
6- امکان دانلود و ذخیره تمامی ویدئو ها و تصاویر در پوشه علاقه مندی هایتان، حتی تصاویر پروفایلی که دوست دارید را میتوانید با حداکثر کیفیت ممکن ذخیره کنید!
7- امکان ایجاد گروه های مختلف از علاقه مندی هایتان و ذخیره ی پست به صورت کامل همراه با تمام توضیحات و متعلقات پست به صورت منظم در گروه های دلخواه خودتان تا بعداً به راحتی بتوانید به قسمت مورد علاقه تان رفته و پست های دلخواهتان را مشاهده نمایید، و مجبور نباشید برای نمایش یک پست به دوستتان همیشه دنبال آن پست بگردید، حتی اگر پست توسط صاحب صفحه پاک شود، باز هم در پوشه علاقه مندی های شما موجود خواهد بود!!
8-امکان استفاده آفلاین از برنامه، در صورتیکه در مکانی دسترسی به اینترنت ندارید، باز هم میتوانید پست هایی را که در قسمت علاقه مندی های خودتان ذخیره کرده اید را مشاهده نمایید!!
9- پشتیبان گیری از اطلاعاتتان به صورت اتوماتیک، در صورتیکه گوشی تان ریست شود و یا گوشی جدیدی خریدید، فقط کافی است پوشه ی برنامه را از مموری تان به مموری جدید منتقل کنید، بعد از نصب مجدد برنامه، در شروع از شما سوال میشود که آیا تمایل دارید اطلاعات قبلی شما بازگردانی شود؟، در صورت تمایل، تمامی اطلاعاتتان شامل علاقه مندی هایی که در طول زمان ذخیره کرده اید بازگردانی میشود، بنابراین نگران از دست رفتن اطلاعات نباشید!!
10- امکان اشتراک تمامی عکس ها و ویدئو ها با دوستانتان توسط برنامه های دیگر مثل تلگرام و غیره ... حتی عکس پروفایل...!!
11- امکان اشتراک پست ها به صورت کامل به همراه تمام متعلقات پست با دوستانتان توسط خود برنامه اینستاگلد...!!! در این حالت دیگر نیازی نیست که فایل را دوباره در برنامه دیگری آپلود کنید، بنابراین هم هزینه کمتر از لحاظ ترافیک مصرفی اینترنت خواهید داشت و هم انتقال سریعتر انجام میشود...!!

logo-enamad logo-samandehi