دانلود منیجر (افزایش سرعت  10 برابری)

دانلود منیجر (افزایش سرعت 10 برابری)

Version 6.3
Free
In-app Purchases
500
Active installs
Productivity
Category
7
MB
Size

دانلود همه چی از همه جا ! حتی از اینستاگرام با سرعت چند برابر ! دانلود کل عکس و ویدئوهای یه صفحه اینستاگرام! دانلود یک جای کل لینک های توی یه صفحه وب!
دانلودر  یه ابزار بسیار قوی و پیشرفته برای دانلود فایل های بزرگ با سرعت بالا و بدون قطعیه! امکانات فراوون ، زبان فارسی و طراحی متریال گوگل بسیار زیبا، این برنامه رو از سایر برنامه ها متمایز کرده! این برنامه می تونه به صورت خودکار در ساعاتی که خودتون تنظیم می کنین ، دانلود ها رو انجام بده! از الان دیگه لازم نیست نگران این باشی که فایل هایی رو که تا یه قسمتیش دانلود کردی ، دوباره از اول دانلودش کنی! اگه وقت ندارین توی یه صفحه وب تک تک روی لینک های دانلود کلیک کنین، دانلودر  خودش اینکارو براتون می کنه!


با سرعت چند برابر دانلود کنید !


دانلودر  با استفاده از هشت نخ همزمان سرعت دانلود های شما رو تا چندبرابر افزایش می ده!


بدون قطعی دانلود کنید !


اگر اینترنت شما هنگام دانلود قطع بشه ، دانلودر  بعدا از ادامه دانلود قبلی شروع می کنه! همینطور شما می تونین دانلود ها رو متوقف کنین تا بعدا اونها رو ادامه بدین!


تمام فایل های توی یک صفجه وب را یک جا دانلود کنید!


بعضی وقتا به صفحه های وبی برمی خوری که کلی لینک دانلود فایل توشه که باید تک تک روی اونها کلیک کنی تا بتونی دانلودشون کنی(مثل سایت های موزیک)! ولی دانلودر  این کارو براتون راحت کرده! کافیه لینک اون صفحه وب رو بهش بدین تا فایل ها رو براتون استخراج کنه ، بعدش شما می تونین انتخاب کنبن که کدوماش رو می خواین دانلود کنین!


از اینستاگرام هم دانلود کنید !


با دانلودر  می تونی تمام عکس و ویدئو های عمومی اینستاگرام رو عین آب خوردن دانلود کنی!
کل صفحه اینستاگرام را دانلود کنید !


فقط ایدی اینستاگرام یه نفر که پروفایلش عمومیه رو وارد کنین تا همه عکس و ویدئو هاشو یجا دانلود کنی!


فایل ها را خودکار در ساعات تنظیم شده دانلود کنید!


دانلودر  این قابلیت رو به شما می ده که ساعت شروع و پایان رو مشخص کنید ، تا فایل هایی که قصد دارین تو این ساعات دانلود بشه رو به صورت خودکار براتون دانلود کنه!


با مرورگر داخلی برنامه راحت تر دانلود کنید !


دانلودر  دارای یه مروگر داخلیه که به شما اجازه می ده از طریق اون وارد سایت های مختلف بشین و فایل های دلخواه تون حتی فایل هایی که نیاز به اعتبار کاربری ( نام کاربری و رمز ) دارن رو دانلود کنین!


لینک های دانلود را فقط باز کنید تا دانلودر  آنها را دانلود کند!


با باز کردن هر لینک دانلودی از هرجایی، مثلا از مرورگر خود گوشی تون ، دانلودر  به جای دانلودر پیش فرض گوشی باز میشه و اون فایل رو براتون دانلود می کنه!


لینک های دانلود را کپی کنید تا دانلودر  آنها را دانلود کند !


با کپی کردن لینک فایل ها در هرجایی (مرورگر ، واتساپ ، تلگرام و ...) برنامه دانلودر  به صورت خودکار به شما پیشنهاد می ده تا اونها رو دانلود کنین!


دانلودهای قبلی را جستجو و دسته بندی کنید!


به راحتی در دانلودهایی که قبلا انجام دادین جستجو کنین و حتی می تونین اونها رو بر اساس نوع و وضعیت دسته بندی کنین!کلیدواژه ها : دانلودر ، دانلودکننده ، دانلودخودکار، سرعت دانلود ، ابزار دانلودlogo-enamad logo-samandehi