باز کردن و ساختن (zip & rar )

باز کردن و ساختن (zip & rar )

Version 1.1
5
K
Active installs
Tools
Category
5
MB
Size


فایل های خود را به صورت حرفه ای فشرده سازی کنید و یا آن ها را از حالت فشرده خارج کنید.
کار این برنامه بازکردن کردن فایل zip و rar است و همچنین با این برمامه میتوانید هر فایلی مانند عکس , فیلم , آهنگ , تکست , متن , یادداشت , و.... را بع صورت یک فایل zip یا rar ذخیره کنید.
کار با این برنامه بسیار راحت است.
در ابتدای برنامه تمامی پوشه های حافظه داخلی و خارجی برای شما نمایش داده میشود.کافیست یک فایل از هر پوشه ای که دوست دارید انتخاب کرده و گزینه zip را بزنید تا آن فایل فشرده شود به یک فایل zip تبدیل گردد.
اگر شما فایل zip دارید که درس دارید محتویات داخل آن را بیرون بریزید میتوانید با لمس بر روی آن و با لمس گزینه خروجی گرفتن این کار را انجام دهید.
برای ذخیره سازی شما میتوانید محل ذخیره را انتخاب کنید.
برای سو استفاده دیگران از فایل های فشرده شما این برنامه به شما این امکان را میدهد تا در هنگام فشرده سازی بر روی فایل های خود رمز بگذارید.با این کار فقط شما هستید که میتوانید فایل های zip خود را با وارد کردن رمز از حالت فشرده در اورید و محتویات آن را ببینید.
چندیدن حالت فشرده سازی مثل حالت سریع , سریع تر , عادی , و فوق العاده نیز برای شما تعیین شده با انتخاب هر یک از این گزینه ها میتوانید در سریع ترین زمان ممکن هر فایلی را به صورت zip در بیاورید.
امکان اشتراک گذاری سریع فایل زیپ برای شما فراهم است.
با امتیاز دادن به برنامه از ما حمایت کنید.باتشکر


کلمات کلیدی : فشرده سازی فایل ها ؛ فشرده ساز ؛ فایل زیپ ؛ فایل رار ؛ فشرده ساز عکس ها ؛ افشرده ساز ویدیو ؛ فشرده ساز مدیا فایل ؛ زیپ کردن ؛ رمز گذاری روی فایل ها ؛ پسورد ؛ کاهش حجو ویدیو ؛ کاهش حجم عکس ها ؛ فشرده سازی صدا آهنگ ؛


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 
 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

logo-enamad logo-samandehi