جدول شناور(شرح در متن)

جدول شناور(شرح در متن)

نسخه تغییرات جزیی
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰۰
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۳
مگابایت
حجم

جدول شناور+جدول ساده


جدول معمولی و جدول شناور در کنار هم برای شما(دو برنامه در یک برنامه)


شما میتوانید هر کدام از جدول ها را که راحت تر بودید، انتخاب و بازی کنید


فقط کافیست با لمس خانه اول و سپس لمس خانه دوم، کلمات را جابه جا کرده و جدول را حل کنید


ویژه گیها


*اضافه شدن جدول شناور به برنامه


*امکان زوم و جابه جایی جدول


*طراحی بسیار زیبا و کاربر پسند


*راحتی کار با جدول ها


جدول شناور مثل تمامی جدول های بازار بازی بسیار جذاب و اعتیاد آوری است اما یک ویژگی بسیار منحصر بفرد نسبت به تمام جدول های دیگر دارد و آن هم شناور بودن جدول است


این یعنی اینکه شما میتونید جدول رو همانند یک پنجره ویندوز باز کنید و توی هر برنامه ای که بودید جدول حل کنید


جدول شناور همیشه و همیشه وقتی گوشی دستته میتونه همراهت باشه


هر وقت هم خواستی جدول رو ببندی به سبک پنجره های ویندوز میتونی جدول رو minimize کنی و هر وقت که مجددا هوس بازی کردی از بخش نوتیفیکیشن های گوشی بازی رو از هر جایی که تموم کردی باز کنی و شروع کنی


فرصت رو از دست ندید و از این جدول استثنایی لذت ببرید


 


فواید حل جدول:


*بسیاری از محققان به این نتیجه رسیده اند که جدول می تواند به افراد ارامش خاصی بدهد. کسانی که جدول حل می کنند در ابتدا مقداری هیجان زده خواهند بود اما با تمام شدن جدول حس آرامش خاصی را تجربه خواهند کرد که می تواند حتی باعث انرژیِ گرفتن آن ها نیز باشد.

*یکی از مهمترین فوایدی که می توان در دل حل جدول های کلمات دید پیدا کردن حس رضایت است. بسیاری از افرادی که عاشق حل کردن جدول هستند اعتقاد دارند بعد از تمام شدن جدول یک حس تکامل و یا رضایت خواهند داشت که در باقی فعالیت ها نشانی از آن ها نیست. همچنین آن ها این حس تکامل را با به پایان رساندن کارهای سخت و دشوار مقایسه می کنند.

*یکی از فوایدی که می توان در مورد جدول به آن اشاره کرد این است که این معما باعث می شود تا حداقل دقایقی شما با خودتان خلوت کنید و در تنهایی به تفکر بپردازید.. در حین حل کردن جدول نیز می توانید به کارهای روزمره و در کل به خودتان فکر کنید.

*دیگر فایده جدول که محققان به آن دست پیدا کرده اند کم شدن میزان جنون و آلزایمر در افرادی است که به طور مرتب جدول حل میکنند.این افراد تا 5 برابر کمتر در معرض ابتلا به کمبود حافظه و یا آلزایمر هستند چرا که جدول می تواند ورزشی بسیار عالی باری مغز باشد.

*حس آرامش یکی دیگر از مواردی است که در مورد جدول باید بدانید. چرا که با رها شدن ذهن شما از دنیای اطراف و تمرکز بر روی جدول شما به راحتی می توانید به یک حالت ارامش خاصی برسید که کمتر با آن رو برو می شوید.

logo-enamad logo-samandehi