کالاف دیوتی جنگ پیشرفته

کالاف دیوتی جنگ پیشرفته

نسخه ۱
نصب از بازار
۲۰۰۰ تومان
+۲۰۰
نصب فعال
اکشن
دسته
۵۴
مگابایت
حجم

** توجه : برای افزایش گرافیک بازی تنظیماتی در نظر گرفته شده است که داخل بازی در قسمت راهنما قرار داده شده است .لطفا مطالعه و اعمال نمایید.برای اجرای بازی بصورت لمسی لطفا دکمه لمسی را داخل بازی فشار دهید تا بازی بصورت تاچ اجرا شود.
* معرفی بازی :
جنگ آوری نوین، در بین بازی های شوتر اول شخص، قطعاً یکی از بهترین فصول افتتاحیه را داراست. جایی که بازی‌، خودش را در  نقش رئیس جمهور خلع شده یک کشور در خاور میانه می یابد. رئییس جمهوری که کشان کشان توسط نیرو های تروریست به محل اعدامش نزدیک می شود.
ادامه ماجرای وقتی جالب می شود که شخصیت شرور داستان، اعدام می شود. و این اعدام، فقط و فقط یکی از ساده ترین و ابتدایی ترین غافلگیری هایی است که بازی برایمان تدارک دیده.
اما پس از این بازی برایمان هیجان انگیز است وقتی که ما، همراه با پنج شخصیت مختلف، در داستانی به شدت زیبا (در مقایسه با عناوین اول شخص) قرار می گیریم. داستانی که در آن از توطئه های وطن پرست های افراطی برای ساخت دوباره اتحاد جماهیر شوروی حرف به میان می آید. از شخصیت های تروریستی سخن گفته می شود که فقط عروسک های قدرت هایی بزرگ تر هستند و داستان زندگی سرباز هایی روایت می شود که برای خدمت به کشورشان، از همه چیز گذشته اند. در این بین اما چند ماموریت خاص در بازی وجود دارند.نظرات کاربران

M E H D I
۱۳۹۸/۰۹/۰۳
عالی ❤️🤩💕💖
۱۳۹۸/۰۹/۰۱
خیلی بازی مزخرفیه به هیچ عنوان نصب نکیند
نازنین
۱۳۹۷/۰۱/۱۸
عالی تشکر فراوان