دوران امپراتورها

دوران امپراتورها

نسخه ۱
۱۰
نصب فعال
استراتژی
دسته
۱۱۹
مگابایت
حجم

** توجه : برای افزایش گرافیک بازی تنظیماتی در نظر گرفته شده است که داخل بازی در قسمت راهنما قرار داده شده است .لطفا مطالعه و اعمال نمایید.برای اجرای بازی بصورت لمسی لطفا دکمه لمسی را داخل بازی فشار دهید تا بازی بصورت تاچ اجرا شود.
معرفی بازی :
Age Of Mythology این بار قدم به سرزمین چین می گذارد. این بسته الحاقی جدید از این مجموعه افسانه ای با نام Age of Mythology EX: Tale of the Dragon در روز گذشته منتشر شد که محتوای جدیدی را شامل یک تمدن جدید، نقشه های نوین و دوازده god از زیارتگاه های چین، برای شما به ارمغان می آورد.
تمدن جدید که The Chinese نام دارد، ویژگی های جدیدی را وارد محتوای بازی می کند. شما در این تمدن یک راهب جدید را به نام Wololo مشاهده می کنید که همتای او را پیش تر در Age of Empires II دیده اید. کمپین جدید بازی نیز با صوت انگلیسی راه اندازی شده و داستان آن بدین ترتیب آغاز می شود که Yin and Yang ویران شده و در چین آشوب برپا شده است. اکنون ژنرال جیاو لانگ باید راهی پیدا کند تا Yin and Yang را بازسازی کند و صلح را به امپراطوری باز گرداند.
سه گاد اصلی بازی Fu Xi ، Nu Wa و Shennong نام دارند که Fu Xi فرمانروای بهشت، Nu Wa فرمانروای زمین و Shennong فرمانروای انسان ها هستند. از قدرت های جدید این فرمانروایان می توان به فرستادن سونامی یا جهنمی ویرانگر به شهرهای دشمنان، نابودی دشمنان با آتشفشان یا صاعقه های ناگهانی و احضار اژدهای زمین اشاره کرد.
* ویژگی های بازی :
1-قابلیت بازی به صورت لمسی
2-مراحل متنوع و هیجانی
3-قابلت سیو و لود بازی 

logo-enamad logo-samandehi