آنسوی مرزها

آنسوی مرزها

نسخه ۱.۳
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
هزار
نصب فعال
اکشن
دسته
۸۷
مگابایت
حجم

این بازی برای اجرا حداقل به 1 گیگابایت حافظه ی RAM نیاز دارد.


شهر در محاصره تروریست ها قرار گرفته و هر لحظه بر تعداد آنها افزوده می شود. بخش زیادی از شهر به ویرانه ای بدل گشته که دیگر نشانه ای از زندگی در آن نیست. خیابان ها پر شده از بوی خون مردم بی گناهی که به جرم دفاع از میهن خود به خاک و خون کشیده شده اند. مردم همه اسلحه به دست شده اند و جلوی تروریست های بی رحم ایستادگی می کنند. دشمنان با خود فکر می کردند براحتی می توانند بر روح و جان مردم مسلط شوند ولی هرگز گمان نمی کردند با چنین دفاع جانانه ای مواجه شوند. رزمندگان غیور ایرانی برای دفاع از مردم در برابر تروریست ها وارد شهر شده اند و در کنار مردم جلوی دشمنان ایستادگی میکنند.


بازی آنسوی مرزها به روایت داستانی از جنگ با تروریست ها می پردازد و شما در نقش یکی از رزمندگان ایرانی در مقابل دشمن به دفاع از شهر می پردازید و با تجهیزات و اسلحه های متنوع نباید اجازه دهید شهر به تصرف دشمن در آید.


آنسوی مرزها یک بازی تیراندازی در سبک Shoot them up است و با گرافیک 3 بعدی خیره کننده خود، اسلحه های متنوع و تجهیزات کمکی یک بازی جذاب و با کیفیت بازی های جهانی است که شما را تا مدت ها درگیر خود می کند. رابط کاربری کم نظیر همراه با جزئیات فراوان نیز شما را مطمئن خواهد کرد که با یکی از بهترین بازی ها در این سبک روبرو هستید.


دشمنان نیز از تنوع و هوش مصنوعی بالایی برخوردار هستند و اضافه شدن هلیکوپتر نیز جذابیت ویژه ای به آنها افزوده است، همین موضوع باعث شده بازی چالش های جذابی برای بازیکنان فراهم کند و استراتژی های موثر در بازی نیز هر کدام تاثیر متفاوتی در بازی خواهند داشت.


ویژگی های خاص بازی آنسوی مرزها:


+گرافیک 3 بعدی خیره کننده و کم نظیر


+اسلحه ها و تجهیزات کمکی متنوع و جذاب


+کمیک استریپ و روایت داستانی عالی


+ رابط کاربری زیبا همراه با جزئیات مناسب


+جلوه های صوتی و تصویری بسیار زیبا


+ گیم پلی جذاب و هیجان انگیز


+ صداگذاری واقعی در محیطی


+ اجرا بروی انواع گوشی ها


+ رقابت با دیگر بازیکنان در جدول امتیازات


منتظر بروزرسانی های جدید بازی آنسوی مرزها باشید


کلمات مرتبط:


اکشن، جنگی، نبرد، سرباز، اسلحه، تفنگی، تیراندازی، مبارزه ای، اول شخص، گرافیک، سه بعدی، رقابتی، هیجان انگیز، مدافع حرم، دفاع مقد

logo-enamad logo-samandehi