تکنیک های افزایش فروش

تکنیک های افزایش فروش

نسخه ۱.۰
۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۵
مگابایت
حجم

 


آیا با وجود سعی و تلاش فراوان برای دستیابی به پیشرفت و موفقیت، همچنان در مسیر فروش ایده آل و سودآوری کلان تقلا می کنید و در نهایت با دستِ خالی و بدون هیچ دستاوردی به جایگاه اولیهء خود باز می گردید؟


آیا با شیوه های سنتی و تجربیات فردی و استفادهء ناکافی یا در حد صفر از دانش و دستاوردهای نوین در حوزهء بازاریابی، فروش موفق و مدیریت بهینهء کسب و کار موجب شده که علیرغم تلاش های سرسختانهء خود، بیش از گذشته اعتبار و جایگاه خود را از دست بدهید و حتی در تأمین معیشت خود با بحران روبرو شوید؟


آیا میدانستید که با درس گرفتن از اشتباهات گذشته و پایبند بودن به اصول نوین کسب و کار که تنها در سایهء بکارگیری شیوه های نوین و توصیه های ارائه شده  میتوانید با اطمینان خاطر برای راه اندازی یا توسعهء کسب و کارشان قدم بردارید و  به بالاترین فروش و سودآوری دست پیدا کنید؟؟


آیا ایده های  بکر و ناب و ثروت آفرین، دارید؟ اما برای انتخاب مسیر درست و عملکرد صحیح که در کوتاه ترین زمان ممکن و با حداقل هزینه، ایده هایتان را به پول و موفقیت تبدیل کنید، نیاز به کمک دارید؟؟


ما در این برنامه به سوالات شما پاسخ داده ایم....


رویای ما این است که روزی جامعه ای ثروتمند، سلامت و شاد و مرفه داشته باشیم. ما به موفقیت شما ایمان داریم و مطمئن هستیم که با بهره گیری از راهکارهای اصولی و تخصصی میتوانید دستاوردها و موفقیت های خود را چندین برابر و زندگی و کسب و کار تان را متحول کنید.


 امکان تنظیمات دلخواه از قبیل نوع و سایز فونت

امکان اضافه مطالب به علاقه مندی ها

امکان اشتراک گذاری مطالب به صورت sms

امکان اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی و وآتسآپ و وایبر و ایمیل و ......

ما صمیمانه منتظر تمامی نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما کاربران گرامی هستیم.
 

logo-enamad logo-samandehi