تراپ

تراپ

نسخه ۱.۰.۹
۲۰۰
نصب فعال
ورزشی
دسته
۱۵
مگابایت
حجم

اپلیکیشن رسمی باشگاه تراکتورسازی تبریز

باشگاه تراکتور سازینین طرفدارلارن الماق الار آسیادا و حتی دونیادا گیرتدی تر دانست. بو اپلیکیشن تکجه حگیگی کانال دی کی سیز عزیزلر الیه بیلیر سیز بو باشگاهینان ارتباط برگرار الیسیز و حتی هامی ایونماخلارون بیلیت لرین بو اپلیکیشن توسطین تهیه الیه بیلیرسیز .

هامی موفق خبرلرین بو اپلیکیشن د منتشر الار.

باشگاه چخ متنوع ایمکانات و خدمات الاراکی بو اپلیکیشنینن حمایت الیلر از جمله شارژ الماخ قبض پرداخت الماخ طیار بیلیتنن الماخ ارائه ورجاخ.

سیز عزیزلر الیه بیلیر سیز بو امکانات دان ایستیفاده الیسیز و حتی دوستلاریزا معرفی الیسیز و ازوز ایمتیاز کسب الیسیز و یاخچی جوایزلری کسب الیسیز.

هواداران باشگاه تراکتورسازی را می ­توان پرشورترین در آسیا و حتی جهان دانست. کمترین وظیفه باشگاه در قبال این هوادارانش این است که در جهت احترام و حفظ ارزش این هوادارای پاک قدمهایی هرچند کوچک بردارد.

این اپلیکیشن تنها کانال رسمی ارتباطی باشگاه تراکتورسازی تبریز با هواداران خود است. هواداران می ­توانند بلیط بازی های تراکتورسازی را در این اپلیکیشن تهیه کنند. اخبار موثق باشگاه نیز در این اپلیکیشن منتشر می­ گردد. باشگاه امکانات و خدمات متنوعی را برای ارج نهادن به طرفداری هواداران پرشور خود در این اپلیکیشن قرار داده است. از خرید شارژ و پرداخت قبض تا تهیه بلیط هواپیما و پیراهن باشگاه.

هواداران می ­توانند با استفاده از امکانات و خدمات اپلیکیشن و همچنین معرفی به دوستان، برای خود کسب امتیاز نمایند و پاداشهای فراوانی را از آن خود نمایند. مانند شرکت در اردوهای رسمی باشگاه، دریافت توپ و پیراهن با امضای بازیکنان و تخفیف بیشتر بر روی کالاها و خدمات و ...  

logo-enamad logo-samandehi