Dustoff Heli Rescue

Dustoff Heli Rescue

نسخه ۱.۲.۶
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵
هزار
نصب فعال
اکشن
دسته
۷۱
مگابایت
حجم

با هلیکوپتر امدادت پرواز کن و جان سربازان زخمی در میدان جنگ رو نجات بده. با تانک های دشمن بجنگ و نیروهای خودی رو به پایگاه نظامی برگردان.


اگه تو نتونی، هیچ کس دیگه ای نمیتونه این کارو بکنه!


تو بازی Dustoff Heli Rescue میتونی:


تجهیزات نظامی دزدیده شده رو با هلیکوپتر باربرت از دشمن پس بگیری و اونها رو به پایگاه های خودی برگردونی. تانک ها و نیروهای دشمن توی مسیر در کمین هستن و باید اونها رو هم منهدم کنی.


گروگان ها در زندان های کمپ دشمن رو نجات بده، اونها منتظر صدای امید بخش هلیکوپتر نجات تو هستن و تو آخرین امید اونها برای نجاتشون هستی.


 


امکانات اصلی بازی


-25 مرحله منحصر بفرد


-هلیکوتر های امداد با قدرت مانور متفاوت و 3 خصوصیت متفاوت


-3 نوع اسلحه قابل اضافه شدن به هلیکوپتر با 3 خصوصیت متفاوت


-مراحل متنوع شامل: حمل تجهیزات جنگی، نجات گروگان ها و منهدم کردن نیروهای دشمن


-شرایط آب و هوایی متنوع مانند هوای طوفانی، باران سنگین و ...


-محیط های جنگی متنوع شامل جنگل، باتلاق، غارهای مخفی، معادن و ...


-موسیقی حماسی و افکت های صوتی جذاب


- بدون نیاز به دانلود دیتا

در رسانه‌ها

بررسی بازی Dustoff Heli Rescue: سربازان را نجات بده!

اگرچه امروزه اکثر کاربران به دنبال بازی‌های با گرافیک بالا هستند، اما وجود بازی‌های موفقی هم‌چون ماینکرفت به خوبی می‌تواند این موضوع را ثابت کند که اگر گیم‌پلی یک بازی خوب باشد، سایر فاکتورها از جمله گرافیک اهمیت کمتری پیدا می‌کنند. بازی Dustoff Heli Rescue نیز در سبک آرکید با حال و هوایی شبیه به ماینکرفت است که با داشتن یک گیم‌پلی جذاب و دوست‌داشتنی می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم خود کند. در ادامه قرار است بر این بازی جذاب و خلاقانه نگاهی داشته باشیم.

پیش به سوی نجات سربازان!

اگر پیش از این با بازی‌های آرکید برخورد کرده باشید (که حتماً هم برخورد کرده‌اید!) مطمئناً با ویژگی‌های این سبک از بازی‌ها نیز به خوبی آشنایی دارید. بازی‌های آرکید گرافیک مخصوص به خود را داشته و گیم‌پلی این بازی‌ها نیز معمولاً بسیار ساده است. Dustoff Heli Rescue نیز یک بازی اکشن با حال و هوای بازی‌های آرکید قدیمی است که توسط کمپانی Invictus Games تهیه شده و حالا شرکت نووا گیمز این بازی جذاب را که تا به حال بیش از ۵ میلیون بار در سراسر دنیا دانلود شده، فارسی‌سازی کرده است. در این بازی شما که خلبان یک هلی‌کوپتر نجات هستید، باید سربازانی که اسیر شده‌اند را سوار هلیکوپتر امداد خود کرده و آن‌ها را به پایگاه برگردانید.

logo-enamad logo-samandehi