بازی کودکانه باغ وحش و دکتر حیوانات

بازی کودکانه باغ وحش و دکتر حیوانات

نسخه ir_۱
۵
هزار
نصب فعال
تفننی
دسته
۵۰
مگابایت
حجم


تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران

بچه های عزیز

دخترا و پسرای گل

 بیایید به باغ وحش بریم و یاد بگیریم که حیوانات را نگه داریم. زرافه زیبا،لومورهای کوچک، شاه جنگل و ببر عصبانی، و غیره. هر حیاط کوچک دارای حیوانات مختلف است. به هر حیاط بروید و حیواناتی را که دوست دارید پیدا کنید.


ویژگی های بازی:

اول وارد باغ شوید و به میمون های طلایی پنیر بدهید، اما از شکستن شاخه ها اجتناب کنید. سپس گوسفندان را به حمام برسانید و پشمشان را تمیز کنید. فراموش نکنید که برای کمک به زرافه برای درمان لکه ها بر روی بدن او لباس زیبا بپوشانید.2. باغ وحش دوم را وارد کنید، یک خانه قدرتمند برای جغد بی خانمان ایجاد کنید و زیبایی آن را تزئین کنید. سپس ما باید شکل زیبایی برای کمک به طاووس انتخاب کنیم. فراموش نکنید که برای کمک به نوزادان عقاب، ورزش، و گرفتن غذا کمک کنید. او را در خوردن شش پرنده برای قدرت و رشدکمک کنید.


3. وارد باغ وحش سوم تمیز کردن مگس ها در اطراف خانه شیرها. سپس دندان های ببر را تمیز کنید، دندان های شل را بردارید و آنها را با دندان های قوی تنظیم کنید.


4. وارد باغ وحش چهارم شوید. سپس غذا را برای پانداهای غول پیکر آماده کنید.برش بامبو تازه و کیک بامبو برای پاندا.5. وارد خانه پنجم شوید و خرس ها و پنگوئن ها را در زمان تعیین شده تغذیه کنید.


کلمات کلیدی:بازی کودکانه،دخترانه،پسرانه،باغ وحش،حیوانات،نگهداری،بازی آرایشی،آرایش حیوانات،زیبا کردن،پرنسس

logo-enamad logo-samandehi