حسابداری شخصی نیوُ | Nivo PFM

حسابداری شخصی نیوُ | Nivo PFM

نسخه ۹.۱۱.۲۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰
هزار
نصب فعال
امور مالی
دسته
۲۳
مگابایت
حجم

رو نیوُ حساب کن!


حسابداری شخصی نیوُ راه حلی ساده و البته جذاب برای مدیریت امور مالی شخصی، بر روی تلفن همراه شما می باشد. برای از بین بردن حس یکنواختی و بی روحی که در اکثر برنامه های مالی وجود دارد اِلمان هایی ساده و جذاب در نیو به کار گرفته شده. با نیوُ به راحتی می توانید هزینه های تان را بررسی کنید و برای آنها بودجه بندی کنید، بر روند پس انداز های تان نظارت داشته باشید، از طلب ها و بدهی هایتان با یادآور های هوشمند اطلاع پیدا کنید. یکی از راه های ثروتمند شدن مدیریت هزینه ها و برنامه ریزی درآمد ها است که نیوو سعی کرده با رابط کاربری ساده و جذاب تمامی این امور را برای شما انجام دهد. حساب کتاب های مالی رابه نیوُ محول کنید تا با هوشمندی در تمام مراحل شما را همراهی کند.

امکانات:

- ثبت و مدیریت تراکنش‌ها (هزینه، درآمد و انتقال) با جزئیات (شخص، بانک، برچسب، عکس، یادآور و …) و به ساده ترین روش بر روی موبایل

- گزارش و نمودارهای متنوع از درآمدها، هزینه‌ها، روند پس‌انداز و بودجه‌بندی با اعمال فیلترهای مختلف

- حساب ابری که امکان استفاده از نیوُ در چند دستگاه را فراهم می‌کند و علاوه بر آن امکان اشتراک‌گذاری یک کیف پول را میسر کرده است. (به عنوان مثال برای شارژ ساختمان، حساب تنخواه و یا حساب منزل)

- ابزار بودجه‌بندی؛ امکان محدود کردن و کنترل هزینه‌ها

- ابزار پس‌انداز؛ امکان برنامه‌ریزی دقیق برای آینده

- ارتباط با بانک آینده، انصار، پست بانک و …

با استفاده از این امکان شما می توانید هر تراکنشی که در موبایل بانک اتفاق می افتد را به راحتی و بلافاصله به نیوُ انتقال دهید. این امکان باعث می گردد شما به راحتی اطلاعات تراکنش های موبایل بانک تان را دسته بندی، مدیریت و بررسی نمایید.

- خواندن پیامک‌های بانکی

- امکان ثبت و مدیریت اقساط و طلب و بدهی

- پشتیبان‌گیری خودکار

- امکان انتقال وجه بین کیف های پول

- امنیت اطلاعات مالی، وجود قفل امنیتی برای ورود به برنامه اطلاعات شما همیشه از دسترس و استفاده دیگران محفوظ است.


---------------------------------------------


نرم افزار به منظور اشتراک گذاری مخاطبین دستگاه شما با نسخه وب، دسترسی به مخاطبین دستگاه را دارا می باشد. این امکان باعث می گردد شما بتوانید در نسخه وب از لیست مخاطبین دستگاه هوشمند خود نیز استفاده کنید و فرآیند پیگیری طرف حساب ها و مانده حساب اشخاص ساده تر گردد.---------------------------------------------


جدیدترین اخبار مربوط به نیوُ و راهکارهای مدیریت مالی شخصی در کانال تلگرام:


https://telegram.me/NivoApp

همچنین از طریق پیام مستقیم در تلگرام با ما در تماس باشید.

@Nivo_App

در رسانه‌ها

نقد و بررسی اپلیکیشن حسابداری شخصی نیو در دیجی آنباکس

حساب و کتاب هایتان بهم خورده است؟ دخل و خرجتان باهم جور در نمی آید؟ مدیریت حساب هایتان برایتان مشکل است؟ خب کافیست این مقاله را بخوانید تا با نیو اپلیکیشن حسابداری هوشمند آشنا شوید.

با حسابداری شخصی نیوُ از مدیریت امور مالی خود لذت ببرید

بسیاری از انسان های موفق عقیده دارند که برای ثروتمند شدن باید جلوی هزینه های اضافی را گرفت و این کار فقط با مدیریت تراکنش های مالی روزمره امکان پذیر است. در ادامه برنامه ای به نام حسابداری شخصی نیوُ را معرفی کرده ایم که به کمک آن میتوانید هزینه ها و درآمدهای خود را به خوبی مدیریت کنید. در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی با ما همراه شوید.

حسابداری آسان با نیو - حسابداری شخصی نیوُ زیر ذره بین

داشتن این اپلیکیشن روی تلفن همراهتان شما را از کم و وجه کردن های دستی و حساب کتاب کردن بی نیاز می کند. حتی می توانید به موبایل بانک متصل شوید تا تراکنش های بانکی شما مستقیما در برنامه ثبت شود. این نرم افزار که در ادامه به بررسی آن می پردازیم می تواند خیلی از مشکلات و مسائل مالی شما را با مدیریت هوشمند خود حل کند. پس با ما همراه باشید تا به شرح اپلیکیشن حسابداری شخصی نیو بپردازیم.

مدیریت دخل و خرج‌تان را به اپلیکیشن حسابداری شخصی نیو بسپارید

یکی از راه‌های ثروتمند شدن برنامه‌ریزی مالی و مدیریت هزینه‌هاست، اما با وجود مشغله روزانه این امر به خوبی میسر نمی‌گردد. اپلیکیشن حسابداری شخصی نیو، راه‌حلی آسان برای مدیریت امور‌مالی و هزینه‌ها بر روی تلفن همراه است. با نصب برنامه نیو، امکاناتی نظیر « ثبت و مدیریت تراکنش‌های مالی، مدیریت پس‌اندازها، امکان انتقال وجه، ارتباط با موبایل بانک و ...» در اختیار شما قرار می‌گیرد.

معرفی و بررسی تخصصی اپلیکیشن: حسابداری شخصی نیو

اگر برای مدیریت بهتر دخل و خرج خود به دنبال اپلیکیشن حسابداری فارسی می‌گردید، حسابداری شخصی نیو با امکانات مختلفی که دارد می‌تواند حساب و کتاب مخارج شما را به‌خوبی مدیریت کند.

logo-enamad logo-samandehi