بازی کودکانه پازلو

بازی کودکانه پازلو

نسخه ۲.۴۲
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲
هزار
نصب فعال
آموزشی
دسته
۶۳
مگابایت
حجم

به نام پروردگار بی همتا

بازی کودکانه «پازلو» یک بازی کودکانه شاد و آموزشی است که بر مبنای اصول روانشناسی کودک تدوین شده است. پازلو به کودک کمک می کند تا مهارت های کلامی و گفتاری، مهارت تطبیق دادن (Matching Skills)، مهارت لمسی و حرکتی ریز (Fine Motor Skills)، مهارت حافظه و مهارت دقت و تمرکز خود را در قالب بازی های شاد و پازل های متنوع با طراحی های جذاب و کودکانه، بهبود دهد. پازلو علاوه بر رعایت اصول روانشناسی، از لحاظ سرگرمی و تنوع هم در بین بازی های پازلی کودکانه بی نظیر است و شامل 68 مرحله و بیش از 500 آیتم مختلف است تا کودک بتواند دامنه لغات خود را به خوبی افزایش داده و مهارت کلامی خود را بهبود دهد. هر کدام از 68 مرحله، هفت زیر مرحله دارد که با تکرار توام با تنوع و تفریح، کلمات و تصاویر آن ها را در ذهن کودک ماندگار و دامنه لغات او را افزایش می دهد. پایان هر مرحله یک جایزه در انتظار کودک است که کنجکاوی و شوق او را برای تکمیل مرحله دوچندان می کند تا اهداف آموزشی بازی محقق شود.


بازی کودکانه پازلو کدام مهارت ها را در کودکان تقویت می کند؟

- مهارت کلامی (هوش کلامی)

- مهارت حافظه

- مهارت لمسی و حرکتی ریز (Tactile and Fine Motor Skills)

- مهارت تطبیق دهی (Matching Skills)

-مهارت دسته بندی (Sorting Skills)

- مهارت تمرکز


جوایز بازی دو دسته هستند: کلیپ های شاد و اشیائی که خانه کودک را کامل می کنند. درون خانه، کودک یک تلویزیون دارد که می تواند در آن 36 کلیپ (سرود) شاد و آموزنده ببیند. این کلیپ ها مرتبط با هر مرحله به کودک جایزه داده می شود؛ مثلا در مرحله مربوط به حیوانات اهلی، کلیپ حیوانات مزرعه به عنوان جایزه در نظر گرفته شده است. همچنین جوایزی مثل پنکه، تلویزیون، اسباب بازی، تاب و لباس شویی به مرور و با پیشرفت بازی، خانه کودک را کامل و زیباتر می کند.

هر مرحله روی یک موضوع متمرکز است. مثلا در مرحله حیوانات، کودک در ابتدا با 8 نوع حیوان آشنا می شود، سپس در زیر مرحله های مختلف، اسامی و اشکال این حیوانات تکرار می شود تا در ذهن کودک ماندگار شود. در ادامه کودک حیوانات را در جنگل می بیند یا تصویر پازل جیگسایی را تکمیل می کند که یک منظره از حیوانات درون جنگل است تا کودک فهم بهتری نسبت به این دسته پیدا کند.

دسته های مختلف آیتم های بازی عبارتند از: حیوانات، میوه ها، وسائل نقلیه، شغل ها، لباس ها، وسائل بهداشتی، وسائل آشپزخانه، ورزش ها، ابزار آلات، گل ها، غذاها و خوراکی ها، رنگ ها، اجزاء بدن، لوازم التحریر، مبلمان، حالت های عاطفی، آب و هوا، درختان و اشکال هندسی.

بازی المان هایی دارد که به تخلیه هیجانات کودک کمک می کند. این المان ها شامل ترکاندن بادکنک ها و شکستن گوی های شیشه ای و آزاد کردن پروانه ها و منفجر کردن بمب هاست.

بازی یک راهنمای صوتی دارد تا بدون نیاز به کمک و حضور والدین، کودک با روند بازی آشنا شود. این راهنما در مراحل بالاتر غیر فعال می شود تا سرعت کودک کم نشود. تشویق ها، تنوع آیتم ها و صداها، آهنگ های جذاب و تصاویر پس زمینه، کودک را به دنبال کردن بازی و آموختن مهارت های مختلف ترغیب می کند.

 بخش های مختلف بازی: خانه کودک، اتاق بازی کودک، آشپزخانه، حمام، حیاط، تلویزیون (پخش کلیپ)، بوم نقاشی (بازی رنگ آمیزی)، سفر پازلی با نقشه های متنوع و 68 مرحله، بازی های تطبیق دهی، بازی قطار (مهارت دسته بندی)، بازی کارت حافظه (تقویت حافظه)، بازی جیگسا (پازل شش تکه)، المان های مخفی.

 

ویژگی های بازی کودکانه پازلو:

- رابط کاربری ساده و محیطی جذاب و رنگارنگ و کودک پسند

- تلفظ شیوای کلمات به فارسی

- 68 مرحله و بیش از 500 پازل متنوع و جذاب

- 36 کلیپ و سرود شاد و آموزنده

- 33 جایزه هیجان انگیز

- بیش از 20 دسته از آیتم ها مانند حیوانات، میوه ها، مشاغل و ...

- موزیک های پس زمینه شاد و متنوع

- بازی رنگ آمیزی و نقاشی کودکانه

- آموزش همراه با بازی

- راهنمای صوتی برای فهم جنبه های مختلف بازی توسط کودک

لطفا با نظرات خود را ما در بهبود کیفیت بازی یاری دهید و تجربه کودک خود را از بازی پازلو با ما در میان بگذارید.

با بهترین آرزوها برای کودکان سرزمین مان، تیم بازی سازی نیک آفرین.

تماس با ما در ساعات اداری: 03142730500

همراه: 09906530500


logo-enamad logo-samandehi