تغییر حالت صفحه نمایش

تغییر حالت صفحه نمایش

Version 1.0
<10
Active installs
Productivity
Category
182
KB
Size

به نام خدا

نرم افزاری عالی برای کاهش خستگی و ضرر به چشم ها

اگر به صورت مداوم با گوشی و تبلت خود کار می کنید حتما متوجه این موضوع شده اید که براق بودن بیش از حد نور صفحه باعث خستگی چشم شما می شود و یا کسانی که چشمانشان ضعیف است بعد از مدتی کار با گوشی چشم آنها به شدت خسته میشود. این امر به دلیل وجود بیش از حد نور آبی در صفحه نمایش رخ می دهد.شما میتوانید به کمک این نرم افزار با تغییر میزان شفافیت صفحه و ترکیب سه رنگ قرمز،سبز و آبی برای چشمان خود محافظی ایجاد کنید که هنگام استفاده بلند مدت با گوشی خستگی و ضررات چشم شما به کمترین حد ممکن برسد.

شما با این نرم افزار میتوانید نور صفحه نمایش(یا همان میزان شفافیت)را از 0 تا 100 درصد کنترل کنید حتما متوجه شده اید که حتی اگر با خود گوشی نور صفحه را تا کمترین حد نمایید باز هم در شب چشمان شما خسته میشود و درد میگیرد به این دلیل که با خود گوشی فقط تا کمی میتوانید نور صفحه را کم کنید اما با این نرم افزار میتوانید کاملا نور صفحه نمایش را کنترل کنید.

دیگر قابلیت این نرم افزار ترکیب سه رنگ قرمز،سبز و آبی هست که شما میتوانید صفحه نمایش خود را نسبت به بقیه گوشی ها خاص نگه دارید و جلوه زیبایی به گوشی خود ببخشید و عکس های پس زمینه خود را با استفاده از این سه رنگ زیبا تر کنید.

logo-enamad logo-samandehi