راز جنگل

نصب‌های فعال ۱۰٬۰۰۰+
حجم ۱۰٫۳ مگابایت
نسخه 1.2

توضیح

بالاخره بعد از درخواست فراوان شما دوستان، بازی با کامپیوتر ( با 3 درجه سختی) به این بازی اضافه شد .برای اطمینان از کیفیت بازی میتوانید نظرات کاربران را ببینید و یا نسخه دمو را خودتان امتحان کنید:
http://cafebazaar.ir/app/com.xalopex.EnchantedForestDemo/?l=fa

==================
به یاد خاطرات بسیار شیرین کودکی.خاطرات خوشی که بیشتر آن ها در کودکی اتفاق می افتاد و هیچ چیز نمیتواند جای آن ها را بگیرد.یکی از معروفترین بازی هایی که بیشتر ما بدون شک با آن خاطرات زیادی داریم "راز جنگل" بود.
راز جنگل بازی با یک نقشه و 13 کاج که در زیر اونها عکس گنجینه ها قرار می گرفت و باید هر کدام رو روی جایگاه خودش روی نقشه میذاشتیم.13 کارت در حیاط قلعه ... گشت زدن توی نقشه برای دیدن زیر کاج ها! یادش بخیر کاج ها رو طوری باید می دیدیم که بقیه دوستامون نفهمند و ...
اما ... این بار این بازی رو روی گوشی یا تبلت خودتون با دوستانتون بازی کنید ! آن ها هم از دیدن این بازی در گوشی یا تبلت شما به هیجان خواهند آمد !!!
این بازی بر اساس بازی بسیار جذاب و نوستالوژی راز جنگل “Enchanted Forest” ساخته شده است.در ساخت این بازی تمام تلاشمان را انجام دادیم تا بازی همان حس دوران کودکی را در ما زنده کند.
ویژگی های بازی :
- ظاهر بسیار زیبا
- امکان بازی 1 تا 6 نفره
- دارای 2 نقشه با گنج های متفاوت
- توجه به کوچک ترین جزئیات بازی اصلی و اعمال آن در این بازی
- صدا گذاری های دقیق برای طبیعی تر بودن این بازی
- امکان زدن بازیکن حریف
- و ...
البته این بازی فقط برای زنده کردن خاطرات نیست ! کودکان و نوجوانان هم که این بازی را شاید بخاطر نداشته باشند هم می توانند ساعت ها با این بازی جذاب سرگرم شوند.انجام دادن این بازی حافظه انسان را نیز تقویت می کند!

============================
داستان بازی:
روزی روزگاری حکمران محبوبی در کنار یک جنگل اسرار امیز در قلعه ای حکمرانی میکرد.قوانینی که او وضع کرده بود چنان درست و عاقلانه بود که باعث شده بود همه او را بسیار دوست بدارند.سالها گذشت و حکمران بتدریج پیر شد و نگران اینکه چه کسی باید بعد از او بر این سرزمین بدرستی حکومت کندواز طرفی به او بارها خبر رسیده بود که در جنگل اسرار امیز گنجینه های عجیب و غریب پنهان شده است. از انجا که حکمران دوست داشت فرد لایقی را پس از خود برگزیند تصمیم گرفت کسی که بتواند با فراست و تیز هوشی.سه تا از این گنجینه ها را بیابد جانشین خود کند بنابراین براساس این فکر.جارچیانی را به سر تا سر سرزمین خود روانه کرد تا به همه تصمیم خود را اعلام کند.

هدف بازی:
بقیه داستان را بازیکنان بازی میکنند. انها در جستجوی گنجینه ها به جنگل اسرار امیز خواهند رفت.وظیفه انها یافتن گنجینه و سپس امدن به قلعه و فاش کردن محل مخفیگاه است.بازیکنی که بدرستی سه تا از گنجینه ها را بیابد برنده بازی است.

قوانین بازی :
نوبت بازی بصورت گردش عقربه ساعت می باشد. هر دو تاس در هر نوبت با هم انداخته می شود.بازی از دروازه دهکده شروع میشود.بازیکنان بدنبال یافتن گنجینه ای هستند که کارت آن در حیاط قلعه رو شده است.

حرکت ها :
هر دو تاس با هم پرتاب میشوند ولی هر یک جداگانه درنظر گرفته میشود.شما میتوانید با شماره کوچکتر یا بزرگتر حرکت خود را آغاز کنید، همچنین میتوانید مسیر جلو یا عقب حرکت نمایید. . مثلا اگر 5 و 3 آوردی میتوانید 8 خانه به جلو یا عقب و یا 5 خانه در یک جهت و 3 خانه در جهت دیگر حرکت نمایید.زدن مهره حریف با این حرکات در این بازی امکان پذیر است.

دیدن زیر درخت :
بازیکنی که بتواند با شماره یک تاس یا براساس شماره هر دو تاس در کنار هرکدام از درختان بنشیند میتواند زیر آن را نگاه کند البته به صورتی که دیگر بازیکنان تصویر زیر درخت را نبیند.

حرکت به سوی قلعه :
اگر شما مخفیگاه گنیجینه ای را که اعلام شده، یافتید میتوانید راه قلعه را پیش گیرید. اغلب بهتر است در حرکت به سوی قلعه نگذارید دیگر بازیکنان از تصمیم شما آگاه شوند.

اعلام محل مخفیگاه :
اگر توانستید به خانه کلید بروید باید جای گنجینه اعلام شده را فاش کنید.یعنی محل درختی که تصویر کارت حیاط قلعه وجود دارد را اعلام کنید.در صورت پاسخ صحیح کارت به شما تعلق میگیرد،در صورت پاسخ اشتباه به دهکده برمیگردید هرکس 3 گنج را صحیح اعلام کند، برنده است.


این بازی بر روی گوشی Galaxy S5 اجرا نمیشه


تغییرات آخرین نسخه

برای نصب آپدیت ، ابتدا نسخه قبلی را پاک کنید.
بالاخره بعد از درخواست شما دوستان، بازی با کامپیوتر ( با 3 درجه سختی ) به بازی اضافه شد.
مشکل برنگشتن بازیکن به خانه اول بعد از حدس جایگاه صحیح گنج برطرف شد.
امیدوارم از این بازی درکنار خانواده لذت ببرید ...