رسانه خبری نگار

نصب‌های فعال کمتر از ۱۰۰
حجم ۶٫۸ مگابایت
نسخه 1.1

توضیح

اپلیکیشن خبری نگار - آخرین اخبار شهرستان های بهارستان ، رباط کریم پرند


با نرم افزار نگار از آخرین اخبار مصاحبه ها و گفتگوهای خواندنی  با خبر شوید !


درباره اپلیکیشن رسانه نگار:


رسانه در دنیای امروز قدرت اعجاب انگیزی را در انعکاس لحظه ای اطلاعات و اخبار کسب کرده اند و سیستم های آگاهی بخشی جوامع امروز در دست رسانه‌ها و اصحاب رسانه است.


در جهان امروز که قدرت های منطقه ای در تدارک ورود به کشورها هستند اگر استراتژی رسانه‌ای نداشته باشیم، برایمان استراتژی می‌نویسند و اگر فکر نکنیم، برای ما فکر می‌کنند.
باید فعالیت های منسجم و با برنامه ریزی درست شکل بگیرد تا جبهه رسانه ای شکل بگیرد و جریان فرهنگی پویا و مقتدر با تکیه بر تجربیات نسل اول و دوم انقلاب و حق‌خواهی و استکبار‌ستیزی نسل سوم و چهارم که زلال تر و فهیم تر از نسل های پیشین در پاسداشت آرمان‌های این نظام لحظه‌ای درنگ و تردید به خود راه نداده اند را پشتیبانی کنند.


هرچند فضای مجازی موجب بالاتر رفتن سطح دسترسی به اطلاعات شده است، اما گسترش مطالب خلاف واقع و غیر اخلاقی، شایعات و خرافه از آفت های فضای مجازی بوده است.


رسانه خبری نگار اولین مرجع خبری متنی و تصویری شهرستان های رباط کریم و بهارستان با هدف ایجاد مرجع اطلاع رسانی از مراجع معتبر خبری شهرستان و کشوری در رابطه با شهرستان های ذکر شده می باشد. همچنین صحت و تایید خبرهای منتشر شده به عهده مراجع بوده و رسانه خبری نگار تنها نشر و اطلاع رسانی را آسان تر نموده تا شهروندان بتوانند از طریق آسان تری به اخبار و رویدادهای شهر دسترسی داشته باشند. در صورت حذف خبر از مراجع اصلی از سایت و نرم افزار رسانه خبری نگار نیز حذف خواهد شد.


منابع خبری ما :‌


باشگاه خبرنگاران جوان yjc.ir


خبرگزاری فارس http://www.farsnews.com/

تغییرات آخرین نسخه

-بهبود بخش تنظیمات 
- افزودن تبلیغات به انتهای مطالب

- پخش ویدیو از سایت تماشا

دسترسی‌ها

  • com.negar.media.permission.C2D_MESSAGE
  • دریافت اطلاعات از اینترنت
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • موقعیت مکانی تقریبی (مبتنی بر شبکه)
  • موقعیت مکانی دقیق (مبتنی بر GPS و شبکه)
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت