پشمالو 2

نصب‌های فعال ۵۰٬۰۰۰+
حجم ۷۲٫۸ مگابایت
نسخه 3.4
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

بازی زیبای پشمالو 2 (my talking dog) می تواند تجربه ای منحصر به فرد از تجربه یک بازی زیبا را در اختیار شما بگذارد و همچنین می توانید توسط کارتهای شتاب از پرداخت درون برنامه ای بازی، نهایت لذت را ببرید.


 


دنیای هیجان انگیز حیوانات خانگی مجازی را تجربه کنید


به دوست سخنگوی خود کمک کنید یک دنیای کامل و بی نقص را تجربه کند – سبک لباس پوشیدن، مدل مو و طراحی داخلی خانه‌ی او را شخصی سازی کنید و با او بازی های کوچک بامزه انجام دهید. در کنار بازی کردن به همراه او، شما باید به او غذا بدهید، او را حمام کنید، دندان های او را مسواک بزنید، مراقب خواب او باشید و زمانی که بیمار میشود از او نگهداری کنید. این حیوان خانگی سخنگو لیاقت بهترین مراقبت ها را دارد و شما تنها کسی هستید که میتوانید بهتر از بقیه این کار را انجام دهید! همچنین شما کسی خواهید بود که به عنوان بهترین دوستش او را پرورش میدهید!


ویژگی ها:


با چارلی صحبت کنید و خواهید دید که او چه قدر در حال تکرار کردن کلمات شما با صدای بامزه خود بانمک میشود.


10 بازی کوچک جذاب: حیوان خانگی خود را بگیرید،  سگ بر علیه گربه، حیوان خانگی بازیگوش، دفتر نقاشی حیوان خانگی و دیگر بازی های جذاب.


زمانی که چارلی گشنه است به او غذا دهید


معجون های سلامتی، انرژی و خواب


بر روی دستشویی لمس کنید تا دندان ها را مسواک بزنید


حالت سلفی – با چارلی سلفی بگیرید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید


در سطوح مختلف پیشرفت کنید و بزرگ شدن حیوان خانگی خود را تماشا کنید


سکه جمع آوری کنید تا بتوانید لباس، دکور و معجون برای حیوان خانگی خود خریداری کنید


طراحی داخلی خانه حیوان خانگی خود را تغییر دهید


5 اتاق متفاوت برای طراحی و بازی کردن


از لباس های مختلف برای حیوان خانگی خود بهترین را انتخاب کنید


دفتر رنگ آمیزی حیوان خانگی


پشمالو 2 ویژگی ای دارد که شما در هیچ بازی حیوان خانگی مجازی ای تا به حال ندیده اید – دفتر رنگ آمیزی! یک دفتر رنگ آمیزی کوچک و جالب با چندین طرح از حیوانات خانگی کوچک و با نمک برای لذت بردن همه شما از رنگ آمیزی در بازی موجود است! تمامی صفحات را رنگ آمیزی کنید و آنها را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید! حتما کلی سرگرم خواهید شد!


سخنی با تمامی والدین در جهان


حتما تا به حال متوجه شده اید که پشمالو 2 (My Talking Dog 2) فقط یک بازی حیوان خانگی مجازی دیگر برای کودکان نیست. یک بازی حیوان خانگی مجازی برای کودک خود بگیرید و ببینید که آیا او واقعا آماده نگه داری از یک حیوان خانگی واقعی است. بازی های حیوان خانگی مجازی صبر و مهارت‌های مراقبت کودکان شما را می‌سنجند و نشان میدهند که یک حیوان خانگی میتواند به خانواده شما ملحق شود یا خیر. بازی های حیوان خانگی مجازی نه تنها مهارت های صبر و حوصله کودکان را آزمایش میکند بلکه احساس همدردی و مسئولیت پذیری برای دیگران را نیز در کودکان شما پرورش میدهند. بازی های حیوانات سخنگو دیگر آن که قبلا بوده اند نیستند; آنها ابزار جدیدی برای یادگیری کودکان از طریق بازی کردن هستند. پس همین الان یک حیوان خانگی مجازی برای کودک خود بگیرید و با هم کلی هیجان را تجربه کنید!

تغییرات آخرین نسخه

* رفع ایرادات بازی

دسترسی‌ها

 • خواندن کارت حافظه
 • پرداخت از طریق بازار
 • موقعیت مکانی تقریبی (مبتنی بر شبکه)
 • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
 • کنترل لرزش
 • ترسیم روی برنامه‌های دیگر
 • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
 • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
 • دسترسی کامل به اینترنت
 • ضبط صدا
 • دوربین
 • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
 • مشاهدهٔ اتصالات شبکه

در رسانه‌ها

بازی پشمالو: سگ بامزه سخنگو

در این بازی‌ها شما باید از یک سگ با نام چارلی نگهداری کنید. چارلی هر چیزی که فکرش را کنید می‌خورد، البته محدود به غذاهایی که تابه‌حال در درون بازی قرار داده‌شده‌اند. تعداد زیادی بازی در پشمالو موجود است. از بازی‌هایی مانند سنگ، کاغذ، قیچی و دوز گرفته تا چارلی پرنده و له کردن ژله‌ها.

دار و دسته حیوانات مجازی بامزه | معرفی بازی پشمالو ۲

پشمالو ۲، بسیار شبیه به My Taking Tom معروف خودمان است که در قالب یک سگ دوباره برایمان بازسازی شده است. اسم این سگ مجازی ما «چارلی» (Charlie) است که از لحظه‌ایی که در گهواره قرار دارد با شما همراه می‌شود تا روزی که این بازی را از روی دستگاه‌تان پاک کنید.

نگهداری از یک سگ پشمالوی بامزه! - پشمالو 2 زیر ذره بین

تا کنون شاهد چندین بازی جذاب در زمینه نگهداری از حیوانات خانگی از تیم پرآوازه مدریک بوده‌ایم. یکی از این بازی‌ها پشمالو است. پشمالو در نوع خود یک شاهکار حرفه‌ای به نظر می‌رسد. پشمالو و نازی و ... در گیم‌پلی تفاوت چندانی با هم ندارند. تنها در انتخاب کاراکتر و گرافیک شاهد چند تفاوت جزیی هستیم. لطفا در ادامه برای آشنایی بیشتر با بازی پشمالو ذره بین را همراهی کنید.