پشمالو 2

پشمالو 2

نسخه ۳.۴
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰
هزار
نصب فعال
شبیه‌سازی
دسته
۷۳
مگابایت
حجم

بازی زیبای پشمالو 2 (my talking dog) می تواند تجربه ای منحصر به فرد از تجربه یک بازی زیبا را در اختیار شما بگذارد و همچنین می توانید توسط کارتهای شتاب از پرداخت درون برنامه ای بازی، نهایت لذت را ببرید.


 


دنیای هیجان انگیز حیوانات خانگی مجازی را تجربه کنید


به دوست سخنگوی خود کمک کنید یک دنیای کامل و بی نقص را تجربه کند – سبک لباس پوشیدن، مدل مو و طراحی داخلی خانه‌ی او را شخصی سازی کنید و با او بازی های کوچک بامزه انجام دهید. در کنار بازی کردن به همراه او، شما باید به او غذا بدهید، او را حمام کنید، دندان های او را مسواک بزنید، مراقب خواب او باشید و زمانی که بیمار میشود از او نگهداری کنید. این حیوان خانگی سخنگو لیاقت بهترین مراقبت ها را دارد و شما تنها کسی هستید که میتوانید بهتر از بقیه این کار را انجام دهید! همچنین شما کسی خواهید بود که به عنوان بهترین دوستش او را پرورش میدهید!


ویژگی ها:


با چارلی صحبت کنید و خواهید دید که او چه قدر در حال تکرار کردن کلمات شما با صدای بامزه خود بانمک میشود.


10 بازی کوچک جذاب: حیوان خانگی خود را بگیرید،  سگ بر علیه گربه، حیوان خانگی بازیگوش، دفتر نقاشی حیوان خانگی و دیگر بازی های جذاب.


زمانی که چارلی گشنه است به او غذا دهید


معجون های سلامتی، انرژی و خواب


بر روی دستشویی لمس کنید تا دندان ها را مسواک بزنید


حالت سلفی – با چارلی سلفی بگیرید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید


در سطوح مختلف پیشرفت کنید و بزرگ شدن حیوان خانگی خود را تماشا کنید


سکه جمع آوری کنید تا بتوانید لباس، دکور و معجون برای حیوان خانگی خود خریداری کنید


طراحی داخلی خانه حیوان خانگی خود را تغییر دهید


5 اتاق متفاوت برای طراحی و بازی کردن


از لباس های مختلف برای حیوان خانگی خود بهترین را انتخاب کنید


دفتر رنگ آمیزی حیوان خانگی


پشمالو 2 ویژگی ای دارد که شما در هیچ بازی حیوان خانگی مجازی ای تا به حال ندیده اید – دفتر رنگ آمیزی! یک دفتر رنگ آمیزی کوچک و جالب با چندین طرح از حیوانات خانگی کوچک و با نمک برای لذت بردن همه شما از رنگ آمیزی در بازی موجود است! تمامی صفحات را رنگ آمیزی کنید و آنها را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید! حتما کلی سرگرم خواهید شد!


سخنی با تمامی والدین در جهان


حتما تا به حال متوجه شده اید که پشمالو 2 (My Talking Dog 2) فقط یک بازی حیوان خانگی مجازی دیگر برای کودکان نیست. یک بازی حیوان خانگی مجازی برای کودک خود بگیرید و ببینید که آیا او واقعا آماده نگه داری از یک حیوان خانگی واقعی است. بازی های حیوان خانگی مجازی صبر و مهارت‌های مراقبت کودکان شما را می‌سنجند و نشان میدهند که یک حیوان خانگی میتواند به خانواده شما ملحق شود یا خیر. بازی های حیوان خانگی مجازی نه تنها مهارت های صبر و حوصله کودکان را آزمایش میکند بلکه احساس همدردی و مسئولیت پذیری برای دیگران را نیز در کودکان شما پرورش میدهند. بازی های حیوانات سخنگو دیگر آن که قبلا بوده اند نیستند; آنها ابزار جدیدی برای یادگیری کودکان از طریق بازی کردن هستند. پس همین الان یک حیوان خانگی مجازی برای کودک خود بگیرید و با هم کلی هیجان را تجربه کنید!

logo-enamad logo-samandehi