لوسی

نصب‌های فعال ۵۰٬۰۰۰+
حجم ۷۴٫۵ مگابایت
نسخه 3.6
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

از این پس می‌توانید سکه های این بازی جذاب را به ریال و توسط کارت‌های شتاب و یا اعتبار کافه‌بازاری خریداری نمایید!


همین الان وارد بازی شوید و به مراقبت از حیوان خانگی خود بپردازید!


 


آیا کودکان شما نیز از نگهداری از حیوانات خوشحال میشوند؟ پس شما باید همین حالا یک حیوان مجازی برای آنها بگیرید و ببینید که آیا برای یک حیوان واقعی آماده هستند یا خیر. بازی های حیوانات مجازی مانند لوسی صبر و حوصله کودکان شما در برابر نگهداری از حیوانات را آزمایش میکند. پس این بازی را دانلود کنید و سرگرم شوید!


 


پس از بازی پشمالو 1، ما تصمیم گرفتیم که پشمالو باید یک دوست داشته باشه به همین دلیل به زودی لوسی نیز به بهترین دوست شما تبدیل میشود و شما ازکودکی تا به بزرگی از او مراقبت میکنید.


 


با دانلود کردن بازی لوسی شما یک حیوان خانگی کوچک به نام لوسی را مشاهده خواهید کرد که ترکیبی از بامزگی و شادی میباشد. بازی های حیوانات مجازی همیشه هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان سرگرم کننده بود پس وقت را تلف نکنید و این بازی زیبا را دانلود و از داشتن حیوان مجازی خود لذت ببرید!


 


ویژگی ها


با لوسی صحبت کنید تا او نیز با صدایی بامزه هر چیزی که میگویید را تکرار کند


حیوان خانگی خود را با لباس های مختلف مشاهده کنید


به لوسی استخوان های جادویی دهید تا ببنید چه اتفاقی خواهد افتاد


بر روی مسواک لمس کنید تا دندان های لوسی را مسواک بزنید


با حیوان مجازی خود بازی های کوچک انجام دهید


بر روی آیکون مبل لمس کنید تا ظاهر خانه خود را تغییر دهید


از کوچکی تا بزرگی حیوان مجازی خود با او باشید و از او مراقبت کنید


سکه جمع آوری کنید تا در بازی ویژگی های جدید آزاد کنید


مراقب حیوان مجازی خود باشید


پس معطل نکنید و همین حالا لوسی را دانلود کنید تا یک تجربه متفاوت از بازی های حیوانات خانگی را داشته باشید!

تغییرات آخرین نسخه

* رفع ایرادات بازی

دسترسی‌ها

 • خواندن کارت حافظه
 • ضبط صدا
 • پرداخت از طریق بازار
 • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
 • موقعیت مکانی تقریبی (مبتنی بر شبکه)
 • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
 • ترسیم روی برنامه‌های دیگر
 • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
 • دوربین
 • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
 • کنترل لرزش
 • دسترسی کامل به اینترنت
 • مشاهدهٔ اتصالات شبکه

در رسانه‌ها

بازی لوسی: نگهداری از یک سگ بامزه

در این بازی شما باید از یک سگ بامزه از زمانی کودکی تا بزرگ‌سالی نگهداری کنید! لوسی را آرایش کنید، با او بازی کنید و آن را به خرید برده و برای‌اش لباس بخرید!

وصیت یک گیمر ریش سفید به نوه‌هایش | معرفی بازی موبایلی لوسی

کاراکتر تعاملی ما در این بازی یک سگ کارتونی است که از نوزادی در اختیار مخاطب قرار می‌گیرد و طی یک بخش آموزشی کوتاه، نحوه‌ی کارکرد با آن به طرزی ساده و راحت به بازی‌کننده آموزش داده می‌شود. محیط اصلی دارای یک اتاق بازی، یک اتاق خواب، آشپزخانه و سرویس بهداشتی است.

بازی با یک حیوان خانگی - بازی لوسی زیر ذره بین

شاید نگهداری از یک حیوان مجازی که باید همانند یک حیوان خانگی واقعی به او رسیدگی کرده و از او مراقبت کنید برای شما هم جالب باشد. حیوان ملوسی که دردسرهای زیادی نداشته و بدون شک می تواند برای کودکتان و یا حتی خودتان سرگرم کننده باشد. " لوسی " نام حیوان بامزه ایست که باید از نوزادی سرپرستی او را به عهده گرفته و بزرگش کنید. برای این کار فقط کافیست بازی لوسی را روی تلفن همراهتان نصب کرده و پا به دنیای کارتونی او بگذارید. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی این بازی آرام و دلنشین بپردازیم.

معرفی بازی: لوسی

لوسی عنوانی سرگرم‌کننده و محصول کمپانی Digital Eagle است. در این بازی شما وظیفه نگهداری و مراقبت از یک توله سگ کوچک را بر عهده دارید و باید با غذا دادن و رسیدگی به او، کم کم شاهد رشد و بزرگ شدنش باشید. به احتمال زیاد گیم‌پلی این بازی شما را یاد عنوان محبوب و مشهور Pou می‌اندازد، در آن عنوان هم شما وظیفه نگهداری از موجود کوچک و بامزه‌ای را بر عهده داشتید و در کنار این‌کار، می‌توانستید از مینی‌گیم‌های بازی که درواقع برای سرگرم‌ شدن Pou در نظر گرفته شده بود، لذت ببرید. حالا در این عنوان هم با گیم‌پلی‌ای مشابه رو به رو خواهید شد، تنها با این تفاوت که در این بازی با توله سگی به نام لوسی طرفید و باید به موقع نیازهای این حیوان بامزه را برطرف کرده و حسابی مراقبش باشید.