مدیریت پیامک

مدیریت پیامک

نسخه ۱.۰.۰
۱۰
نصب فعال
کاربردی
دسته
۴
مگابایت
حجم

با برنامه آسان پیامک به راحتی می توانید متن هایی را که از قبل برای افراد با موضوعات مختلف در نظر گرفته اید پیامک کنید و یا با استفاده از برنامه های تلگرام ، لاین ، وایبر ، واتس اپ و ... پیام های را که در موضوعات و زمینه های بانکی ، یادداشت ها و آدرس ها می باشد را ارسال نمایید .


این برنامه در موضوعات کاربردی بانکی مثل ( عنوان بانکی - صاحب حساب بانک – شماره حساب – شماره کارت بانکی – شماره شبا – نام شعبه و ... ) یادداشت ها و آدرس ها ( آدرس - کد پستی – شهر و منطقه و ... ) در نظر گرفته شده است .


در هریک از موضوعات بالا با اختیار کامل می توانید هر یک از عنوان ها را کم کنید و یا ویرایش نمایید و یا به دلخواه یک عنوان جدید با یک اسم مورد نظر را به لیست خود اضافه کنید و تغییر دهید .


به عنوان مثال شما می توانید موضوعات ارائه خود ، آدرس و محل قرار ملاقات های خود ، شماره کارت و یا حساب بانکی خود در هر یک از مسایل کاری ، کارها و یادداشت های شخصی خود و ... ) را در این برنامه ذخیره کنید و با استفاده از پیامک و یا پیام رسان های اینترنتی به راحتی ، خیلی سریع و در کمترین زمان متن های خودتان را در موضوعات مختلف به دوستان ، آشنایان و همکاران ارسال کنید .


این برنامه باعث صرفه جویی در وقت و هزینه های جانبی شما میشود و   همچنین کارهای خودتان را با سرعت و با بالاترین کیفیت انجام دهید .


 


 

logo-enamad logo-samandehi