پشتیبان گیری پیامک ها (حرفه ای)

پشتیبان گیری پیامک ها (حرفه ای)

نسخه ۱.۰.۰
۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۴۳۱
کیلوبایت
حجم

_ با قابلیت ویژه "پشتیبان گیری خودکار در (هر یک ساعت ،یک روز ،یک هفته،یک ماه)"


_ یک اپلیکیشن ، مورد نیاز برای هر تلفن همراه هوشمند (قطعا چه امروز و چه در آینده به این اپلیکیشن نیاز خواهید داشت)
پشتیبان گیری پیامک ها ، یک اپلیکیشن بسیار حرفه ای و با محیطی زیبا است که به شما امکان میدهد ، از پیامک های خود بطور دستی و خودکار پشتیان گیری کنید و در مواقعی که پیامک شما حذف یا... شده باشند بطور خیلی آسان آنها را بازگردانی کرده و یا از داخل برنامه از پیامک های پشتیبانی شده دیدن کنید و در صورت تمایل با شماره شخص تماس گرفته یا جواب پیام بدهید.

در اینجا بطور کلی چند قابلیت برنامه را برای شما توضیح میدهیم:
1.پشتیبان گیری:
میتوانید با کلیک بر روی دکمه پشتیبان گیری، در عرض چند ثانیه تمامی پیامک های خود را بکاپ گرفته و در پوشه ذکر شده ذخیره کنید.
2.بازگردانی:
اگر قبلا از پیامک های خود توسط این برنامه پشتیبان گیری کردید و یا نرم افزار بصورت خودکار پشتیبانی را انجام داده است، و شما بطور اشتباه یک پیام را از داخل گوشی حذف کرده باشید،میتوانید از این بخش در عرض کمتر از 20 ثانیه تمامی پیامک های حذف شده را بازگردانی کنید.
3.مشاهده پشتیبان گیری ها:
با کلیک بر روی این دکمه میتوانید،وارد پیامهای پشتیبانی شده شوید و به آسانی آنها را ببینید و یا با آنها تماس،ارسال پیام،دایورت پیام به شخص دیگر و... را انجام دهید.
4.پشتیبان گیری در ایمیل:
با استفاده از این بخش میتوانید با یکی از ایمیل های فعال گوشی مانند:جیمیل، فایل پشتیبانی خود را به یکی از ایمیل های خود بفرستید تا یک پشتیبانی دیگر هم در آنجا داشته باشید.
5.حذف همه پشتیبانی ها:
با کلیک بر روی این قسمت،تمامی پشتیبانی های موجود در پوشه ذکر شده،در عرض چند ثانیه حذف خواهند شد.
6. منوی تنظیمات:
از منوی تنظیمات میتوانید کلید پشتیبان گیری خودکار را فعال کرده و مدت پشتیبان گیری خودکار را انتخاب کنید.
7. و چند امکان منحصر بفرد دیگر ...


 


 


 *** امتیاز 5 ستاره شما ، دلگرمی ما است ***
باتشکر فراوان،
ام اس بی


 


 


 کلید واژه:
پشتیبان,حرفه ای,اس ام اس,پیامک,بازگردانی,ویرایش,بکاپ,بکاپ گیری,موبایل,گوشی,اندروید,حافظه,حافظه داخلی,حافظه خارجی,برنامه,پشتیبانی,پشتیبانی از پیامک ها,همراه اول,ایرانسل,تالیا,رایتل,سامانه اس ام اس,سامانه,هر ساعت,هفته,ساعت,ماه,روز,ارسال,ویرایش,انتقال,انتقال پیامک,اشتراک گذاری,اشتراک,ذخیره,Supportive, professional, SMS, SMS, restore, edit, backup, create the backup, mobile, phone, android, memory, internal memory, external memory, program support, supports SMS, MCI, MTN, Talia, Raytl, SMS system, system, every hour, week, hour, month, day, write, edit, transfer, convey messages, share, sharing, storage,داعمة، والمهنية، والرسائل القصيرة، والرسائل القصيرة، واستعادة وتحرير، والنسخ الاحتياطي، إنشاء النسخ الاحتياطي، والمحمول، والهاتف، الروبوت، والذاكرة، الذاكرة الداخلية، وذاكرة خارجية، ودعم البرامج، ويدعم SMS، MCI، MTN، تاليا، Raytl، ونظام الرسائل القصيرة، والنظام، كل ساعة، أسبوع، ساعة، الشهر، اليوم، كتابة وتحرير وتحويل ونقل الرسائل، حصة، وتقاسم، والتخزين


 

logo-enamad logo-samandehi