آموزش مدلسازی و رندر آشپزخانه

آموزش مدلسازی و رندر آشپزخانه

نسخه ۱.۶
۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۲
مگابایت
حجم

بیشترین کاربرد تریدی مکس در ایران ، طراحی و پرزانته نما ، و همچنین رندرهای داخلی آشپزخانه هست. در این سری از آموزش های رایگان Vray , 3DS max میخوایم در طول 3 ساعت آموزش فارسی، یک آشپزخانه و کابیت های آن را مدل سازی، نورپردازی و رندرگیری کنیم.
همچنین نکات و ترفندهای کاربردی ای را برای بالا بردن کیفیت رندر و همچنین سریع تر شدن رندرگیری را به شما یاد بدم.
در پایان این آموزش، شما قادر خواهید بود که صفر تا صد یک آشپزخانه کاملا را با تمام آبجکت های آن، مدلسازی و رندر و پست پردوداکشن کنید. این آموزش کاربردی را به همه دوستان و همکاران معمار خودم توصیه می کنم.

 


این دوره آموزشی شامل 22 ویدئوی آموزشی (2 ساعت و 48 دقیقه) به همراه فایل های تمرین و پروژه، توسط جناب آقای جعفر صیدی مدیر وب سایت تری دی مکس فارسی ترجمه و دوبله شده و بوسیله مرکز آموزشی مو به مو خدمت شما ارائه می شود.


 


www.mooBmoo.com
info@moobmoo.com


آنچه در این دوره آموزشی خواهید آموخت:


نحوه آموزش به این صورت است که ابتدا نماهای کابینت که در اتوکد طراحی شده اند، در محیط داخلی تری دی مکس، مدل می شود و سپس تمام وسایل داخلی مورد نیاز با کیفیت خیلی بالا از روی نقشه های مرجع، مدل می شود سپس به پروسه متریال سازی و ساخت تکسچرهای مورد نیاز می رویم و صحنه نورپردازی و رندر می شود و تصاویر خروجی به نرم افزار محبوب فتوشاپ برای پست پرداکشن انتقال داده می شود, این آموزش مخصوص طراحان معماری داخلی و کسانی هست که می خواهند نمای آشپزخانه رو به صورت واقعی شبیه سازی کنند.مدلسازی داخلی آشپزخانه
مدلسازی کابینت
مدلسازی هود و اجاق گاز
مدلسازی سینک ظرف شوف شویی
ایجاد متریال مدلسازی میز قهوه
مدلسازی لامپ 
تنظیمات نورپردازی تنظیمات HDRI 
نورپردازی و رندرویری و پست پروداکشن در فتوشاپ.

logo-enamad logo-samandehi