فونت عادی آیفون

نصب‌های فعال ۲۰٬۰۰۰+
حجم ۳۹۱٫۹ کیلوبایت
نسخه 1.0

توضیح

بالاخره پس از چند هفته، فونت بسیار زیبای آیفون رو برای گوشی‌های اندروید بهینه سازی و آماده کردم تا حس گوشی آیفون را داشته باشید! همانطور که از اسم این فونت و تصاویر پیداست این فونت نسخه Regular یا عادی فونت آیفون است که در صورت تکمیل شدن این فونت، ماه‌های آینده فونت نسخه بولد رو هم آماده می‌کنیم.

یکی از ویژگی‌های خوب این فونت همسانی حروف فارسی با حروف انگلیسی است یعنی از هم بالاتر یا پایین‌تر نیستند و اعداد و حروف تراز هستند البته با آپدیت‌های بعدی آن را بهتر از پیش خواهیم کرد.

راهنمای استفاده:
با توجه ویژگی تغییر فونت در گوشی‌ها و تبلت‌های سامسونگ این فونت بدون هیچ دردسری برای دستگاه شما نصب شده و از طریق تنظیمات صفحه نمایش می‌توانید سبک فونت خود را iOs Regular کنید ولی در بقیه گوشی‌ها باید از برنامه‌ی iFont استفاده کنید.
دقت کنید که اگر در گوشی شما، به غیر از برند سامسونگ، قابلیت تغییر فونت دارد مانند خیلی از گوشی‌های هوآوی، بدون روت و با استفاده از اپلیکیشن  iFont می‌توانید فونت را روی گوشی تنظیم کنید ولی در غیر اینصورت باید گوشی شما روت باشد.
پس از دانلود و نصب فونت، ترجیحاً آخرین نسخه برنامه‌ی iFont رو نصب کنید و به روش زیر عمل کنید:
1. با اجرای اپلیکیشن iFont به قسمت My بروید و My Install را انتخاب کنید.
2. بعد، فونت iOS Regular را انتخاب کنید و روی Set لمس کنید و در جواب پیغام‌ها OK کنید.
3. اگر فونت اعمال نشد، یکبار گوشی را ری‌استارت کنید.
4. لذت ببرید!


توجه: متأسفانه در بعضی نظرات دوستان می‌بینم که میگن این برنامه اجرا شدنی نیست؛ در جواب باید بگم باید هم اینطور باشد! چون این برنامه نیست و جهت راحتی نصب، یک فونت در قالب یک فایل اندروید (APK) ساخته شده و پس از نصب به قسمت «سبک فونت» در تنظیمات صفحه نمایش انتقال می‌یابد که باید از آنجا آن را اجرا کنید و اگر همچین گزینه‌ای در گوشی شما نباشد از طریق اپلیکیشن iFont طبق روش بالا قابل اجراست و فونت گوشی شما را تغییر می‌دهد. امیدوارم یه تجدید نظری داشته باشید...

و در آخر؛ هیچ کاری بی عیب نیست، اگر در جایی ایرادی دیدید خیلی سازنده به ما بگید.
تشکر

تغییرات آخرین نسخه

- تغییر اندازه حروف ط، ظ، ل جهت همسانی با بقیه

- رعایت فاصله بهتر بین حروف ک و گ

- بهبود محل قرارگیری اعراب تا حد ممکن