حل ۲۰۴۸

حل ۲۰۴۸

Version 1.4
50
Active installs
Puzzle
Category
1
MB
Size

معرفی بازی در آپارات :‌http://www.aparat.com/v/TDxKQ

بازی ۲۰۴۸ یکی از بهترین بازی های فکری است که مدلهای مختلفی از آن ساخته شده. اما برای اولین بار در ایران ما یک برنامه ساخته‌ایم که علاوه بر بازی اصلی از هوش مصنوعی بهره می‌برد و میتونید بازی را حل کنید.
همچنین امکان بازی در حالت های ۲ در ۲ تا ۷ در ۷ در این نسخه گنجانده شده. امکان ثبت امتیاز و مشاهده بالاترین امتیاز نیز وجود دارد. برای استفاده از حل کننده هوشمند می توانید از دو روش خودکار و مرحله ای استفاده کنید. همچنین قابلیت کنترل سرعت حل شدن بازی در ۵ حال از بسیار آهسته تا بسیار سریع در اختیار شما خواهد بود تا بتوانید روش حل شدن را بیاموزید.

این برنامه را دانلود کنید تا به دوستان خود ثابت کنید این شما هستید که می توانید بازی را تا اخر ادامه دهید! حتی در حالت های ۷ در ۷ که بازی بسیار سخت تر می شود.

در این بازی برای جذابیت بیشتر از افکت های صوتی و انیمیشن های نرم و روان هم استفاده شده که البته امکان غیر فعال کردن این موارد نیز وجود دارد.

همه چیز در تصاویر اپلیکیشن گویاست و نیاز به توضیح اضافه نیست. با خرید این برنامه جز اولین نفراتی باشید که معمای ۲۰۴۸ را به سرعت حل می کنند و دوستان خود را از هوش بالای خود حیرت زده کنید.

همچنین در بروزرسانی های بدی امکانات و قابلیت های بهتری به بازی اضافه خواهیم کرد.

logo-enamad logo-samandehi