بی عدالتی جلد 7 تا 12

بی عدالتی جلد 7 تا 12

نسخه ۱.۲
۵۰۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۸۱
مگابایت
حجم

برای سال ها متروپولیس به ابرقهرمان خود ، سوپرمن ، می بالید . او در کنار لیگ عدالتخواهان برای تمام کشور و دنیا قوت قلب به حساب می امد و بارها زمین را از آسیب دور نگاه داشت . اما او هیچ گاه ار صمیم قلب چیزی را از دست نداده بود .
جوکر که از شکست های پیاپی روبروی بتمن به ستوه آمده تصمیمی عجیب می گیرد ، او بازی را به متروپولیس و تا خصوصی ترین نقطه ی زندگی سوپرمن می کشاند . او در شروع داستان با کاری وحشتناک آغازی بر فروپاشی اخلاقی سوپرمن می شود و او را به همراه لیگ عدالتخواهان به دره ای از بی عدالتی پرت می کند .
این کمیک برای اولین بار در سال 2013 و بعد از انتشار بازی " بی عدالتی : خدایان میان ما " منتشر شد . در اول کار خیلی از طرف هواداران مورد توجه قرار نگرفت ، اما در ادامه به دلیل پیشینه ی داستانی که ماجرای آن 5 سال قبل از بازی شروع می شود و البته پیش روی بسیار خوب داستان ، این عنوان طرفداران بی شماری را جذب می کند . " بی عدالتی : خدایان میان ما " از جمله معدود کمیک هایی ست که به صورت هفتگی از طرف ناشر بزرگ ، DC منتشر می شود و البته داستان آن در راستای کمیک های اصلی این شرکت و دنیای آن خواهد بود .
در این نرم افزار جلد اول تا ششم داستان بی عدالتی با کیفیت بسیار عالی به زبان فارسی گنجانده شده و به رایگان قابل دانلود است.
قابلیت های متنوع این نرم افزار تجربه کامیک دیدن را تا حد ممکن برای علاقه مندان ساده و لذت بخش کرده.
قسمت های بعدی این داستان به همراه دیگر کتاب های کامیک برتر نیز توسط موبوکومیک ارائه شده که جهت اطلاع بیشتر میتوانید به سایت موبوکومیک مراجعه کنید.

logo-enamad logo-samandehi