مفاتيح الجنان مبین موبایل

مفاتيح الجنان مبین موبایل

نسخه ۲.۶
+۵۰۰
هزار
نصب فعال
مذهبی
دسته
۱۸
مگابایت
حجم

" مؤسسه مبين موبايل " با همکاری " سامانه بلوط "‌
www.mobinmobile.com
www.mybaloot.com
و با هدف گسترش فرهنگ و علوم اسلامى و ارائه معارف والاى توحيدى، اين افتخار را دارد که دومین نسخه نرم
افزار آندرويد "مفاتيح الجنان" را توليد و در اختيار علاقه مندان قرار دهد.
اين نسخه شامل کليات مفاتيح الجنان (ادعيه، زيارات، ملحقات و حاشيه مفاتيح) در سه زبان (فارسی، عربی، انگلیسی) با قابلیت انتخاب اندازه فونت است.
لازم به ذکر است به دليل اينکه در توليد اين نرم افزار از استاندارد هاي آندرويد استفاده شده بايد تلفن همراه شما زبان فارسي را پشتيباني کند که در غير اين صورت نرم افزار قابل اجرا نخواهد بود.

پیشنهادات شما ما را در ارائه نسخه بهتر برنامه یاری خواهد کرد.

در رسانه‌ها

گنجینه ادعیه و زیارات مفاتیح به همراه صوت

یافتن مسیرخوشبختی و کسب آرامش درونی به یکی از چالش بر انگیزترین دغدغه های زندگی امروز بشر تبدیل شده است. بسیاری از ما با هدف رسیدن به موفقیت قدم در جاده ناشناخته ها می گذاربم تا طعم شیرین آن را تجربه کنیم اما گاهی با موانعی رو به رو می شویم که ادامه مسیر را برایمان دشوار یا غیر ممکن می سازد. مشکلاتی که حل آنها از توان ما خارج بوده و تنها با توکل به خدا و یاد او می توان بر آنها فایق آمد. از این رو امروز به معرفی اپلیکیشن مفاتیح الجنان مبین موبایل این گنجینه معنوی و غنی می پردازیم.

گنجینه معنویت - مفاتيح الجنان مبین موبایل زیر ذره بین

در دین اسلام یکی از راه های رسیدن به سعادت دنیا و آخرت، بهره بردن از گنجینه ادعیه، زیارات و سوره های کتاب ارزشمند مفاتیح الجنان است. مفاتیح الجنان یکی از کتب قطور و پرمحتوای دین اسلام است که هر مسلمانی در طول زندگی به آن نیاز دارد. از طرفی حمل و نگهداری این کتاب برای هر فردی مشکل است. به همین منظور شرکت مبین موبایل اپلیکیشن مفاتیح الجنان مبین موبایل را به مسلمانان به صورت رایگان تقدیم نموده است. اپلیکیشن مفاتیح الجنان مبین موبایل به صورت کامل در اختیار شما قرار گرفته است تا از دریای بیکران ارزش های دینی و معنوی بهره مند شوید. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی تخصصی این برنامه ارزشمند بپردازیم.

logo-enamad logo-samandehi