How to Make Origami

How to Make Origami

نسخه ۱.۰.۴۵
۱۰
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۲۸
مگابایت
حجم

اوریگامی به معنای تا کردن کاغذ‌ها یک هنر قدیمی ژاپنی است.


این برنامه شما را برای شروع این هنرنمایی آماده می‌کند.
این برنامه به شما کمک می‌کند که شکل‌های اوریگامی معروف را که مردم مدت‌ها برای درست کردن آن‌ها زمان گذاشتند را یاد بگیرید.
آموزش‌ها ساده و همراه با انیمیشن‌های ۳‌بعدی هستند برای کمک به شما.

در رسانه‌ها

How to Make Origami ، آموزش سه‌بعدی ساخت اریگامی

How to Make Origami نام اپلیکیشنی است که به شما به صورت مرحله به مرحه ساخت انواع اریگامی را آموزش می‌دهد. هنر تا کردن کاغذ با استفاده از خطوط و اشکال هندسی است که ژاپنی به عنوان ابداع کننده این هنر نام آن را اریگامی که در ژاپنی به معنای تاکردن کاغذ است گذاشته اند.کشتی، حیوانات، هواپیما و موشک شاید آشنا ترین انواع اریگامی برای ما ایرانی‌ها باشد.

زوم‌اَپ: How to Make Origami، گذری به فرهنگ شرق دور

شاید در کودکی چندان در قید و بند هنری که با استفاده از آن می‌توان کاغذها را از طریق تا کردن به اشکل مختلف تبدیل کرد، نباشیم. این هنر بخشی از فرهنگ ژاپنی است و به آن اُریگامی گفته می‌شود. در زبان ژاپنی اُریگامی به معنای تا کردن کاغذ است. در اریگامی از تاهای هندسی روی کاغذ و ترکیب آن‌ها برای ساخت اشکالی چون جانوران یا انواع اشیا و وسایل استفاده می‌شود. این هنر از دهه‌ی ۱۹۵۰ میلادی و با انتشار کتاب آکیرا یوشیزاوار دچار تحولی شگرف شد و در واقع رنسانس خود را آغاز کرد. شاید فکر کنید که اریگامی فقط کاربردی سرگرم کننده دارد، اما بهتر است بدانید که این هنر در کیهان‌شناسی، ریاضیات، بیولوژی و حوزه‌های مختلف علوم بشری کاربرد دارد. اپلیکیشن How to Make Origami شامل چندین شاخه‌ی مختلف است که می‌توان در هر یک از آن‌ها طریقه‌ی ساخت یک شکل را مرحله به مرحله و با استفاده از تصاویر سه‌بعدی به روشنی دید.

logo-enamad logo-samandehi