تمرین یار ورزش

نصب‌های فعال ۱٬۰۰۰+
حجم ۱۱٫۴ مگابایت
نسخه 1.4

توضیح

توجه بسیار مهم: در صورتی که به درد در نواحی بدن از جمله کمر، گردن، پاها و دست ها مبتلا هستید توصیه ی اکید می کنیم که از انجام تمرین ها به طور سرخود خودداری فرمایید و برای درمان درد خود در اولین فرصت به یک پزشک متخصص پزشکی ورزشی مراجعه فرمایید.

هدف از این برنامه ارائه ی لیستی از ورزشهای کاربردی برای ورزش درمانی بیماران است. همچنین ورزشکاران برای رسیدن به تناسب اندام و تقویت عضلات می توانند از این برنامه استفاده نمایند. کاربران این برنامه می توانند برای خود برنامه ی ورزشی مورد علاقه شان را طراحی کنند و در ساعات مشخصی در روز به انجام آنها بپردازند. این برنامه با ارائه ی زمانبندی دقیق در حین انجام حرکات ورزشی و تغییر هر حرکت در زمان مناسب به شما اجازه می دهد تا وقت محدود خود را به نحوی موثر برای انجام هر حرکت ورزشی اختصاص دهید. این برنامه قابلیت آلارم با تنظیمات بسیار انعطاف پذیر را در کنار لیست تمرینهای ورزشی فراهم می کند که به شما اجازه می دهد تا به یاد آورید کدام تمرین را در چه زمانهایی از روز انجام دهید.

همچنین شما می توانید به دور از صفحات اینترنتی شلوغ به مجموعه ای بسیار مفید از جدیدترین مطالب پزشکی ورزشی و همچنین پرسشها و پاسخهای بیماران و ورزشکار های دیگر نیز دست پیدا کنید. این مطالب طیف وسیعی از نیازهای بیماران را پوشش می دهند و علاوه بر این هر روزه نیز به تعداد این مطالب اضافه می شود.


دریافت تمرین تجویز شده توسط پزشک:برای دریافت تمرین تجویزی خود کافی است کد تجویز خود را در نرم افزار وارد نمایید. در صورت بروز خطا در اتصال به اینترنت می توانید روی گزینه ی Refresh (فلش چرخان) کلیک نمایید.


طراحی تمرین شخصی:در بخش تمرین های طراحی شده بر روی گزینه ی + در صفحه ی اول برنامه کلیک نمایید و با توجه به توضیحات داده شده در داخل برنامه عمل نمایید.


استفاده از تمرین های عمومی:روی دسته ی تمرین مورد نظر خود کلیک نمایید (کمردرد، گردن درد، ...) و سپس تمرین ها را مرور نمایید.


استفاده از زنگ یادآوری:وارد صفحه ی دوم برنامه شده و روی + کلیک نمایید. می توانید انتخاب کنید که در چه روزهایی از هفته و چه ساعاتی زنگ به صدا در آید. در صورتی که گوشی شما روی حالت بیصدا باشد فقط تصویر زنگ یادآوری روی صفحه ی موبایل می آید.


مطالعه ی مطالب علمی و پرسش و پاسخ کاربران:روی مطالب صفحات 3 و 4 برنامه جابجا شوید و روی مطلب مورد علاقه کلیک نمایید. در صورتی که مطلبی را برای بار اول مشاهده می کنید لطفا تا نمایش کامل عکس ها صبور باشید. در صورت مشاهده ی مجدد یک مطلب داده های مطلب از روی اطلاعاتی که در دفعه ی اول مرور مطلب ذخیره شده بود نمایش داده می شوند.


پخش و استفاده از تمرین طراحی شده یا دریافت شده به صورت تجویزی:روی گزینه ی Play (فلش ارغوانی رنگ) کلیک نمایید تا تمرین های شما پخش شوند. می توانید برای جذابیت بیشتر ورزش برای خود آلبوم موسیقی قرار دهید و هنگام ورزش گوش دهید.


لطفا نظرات خود را در سایت بازار برای ما ارسال فرمایید.

تغییرات آخرین نسخه

تعداد 38 تمرین ورزشی جدید.

دسته بندی مناسب تر تمرین ها.

بهتر کردن رابط کاربری استفاده شده برای افزایش راحتی کار با برنامه.

افزایش قابلیت های بیشتر به بخش مرور تمرین ها.

حذف تعدادی از اشکالات برنامه نویسی.

دسترسی‌ها

  • تغییر تنظیمات صوتی
  • بازیابی برنامه‎های در حال اجرا
  • اجرا شدن در هنگام راه‌اندازی
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • خواندن کارت حافظه