Extreme Skater

Extreme Skater

نسخه ۱.۰.۷
۱۰
هزار
نصب فعال
ورزشی
دسته
۲۹
مگابایت
حجم

بازی اسکیت بورد در جیب شما!


در جنگل و تپه‌ها سر بخورید در تلاش برای جمع‌آوری همه‌ شهاب‌سنگ‌هایی که در حال افتادن هستند!
بپرید، پشتک بزنید، بپیچید و صاف روی زمین فرود آیید! لمس، کشیدن روی صفحه، نگه داشتن و چرخاندن گوشی کنترل‌های بازی هستند. هر چه حرکات زیبا‌تری انجام دهید قدرتمند‌تر می‌شوید!

در رسانه‌ها

بررسی بازی Extreme Skater: اسکیت‌ سواری در طبیعت!

اگر تاحالا سوار یک اسکیت‌برد شده‌ باشید٬ متوجه این خواهید شد که حتی روی آسفالتی صاف و صیغلی هم سوار‌شدن بر این تخته چهار چرخ بسیار سخت است و راندن آن بحثی جداست! اما بیایید یک لحظه فکر کنید که سوار بر اسکیت‌برد در طبیعت درحال گشت‌و‌گذار هستید و به راحتی می‌توانید آن را کنترل کنید و از سواری نهایت لذت را ببرید. ولی این مانند یک رویا است و واقعی‌شدن آن دور از ذهن به نظر می‌رسد. این‌طور است٬ مگه نه؟ لکن انگار فن‌آوری‌اطلاعات سوپرایزی برای ما دارد و می‌خواهد که ما را شگفت‌زده کند.

معرفی بازی موبایل Extreme Skater: حرکات نمایشی با اسکیت بورد

Extreme Skater یک بازی سبک و ساده است که روی محور کنترل اسکیت‌بورد با اسنفاده از سنسورهای حرکتی تلفن‌های هوشمند برنامه‌ریزی شده است. این بازی از حدود ۸۰ مرحله مختلف تشکیل شده است که شامل دو محیط شهری و جنگلی می‌شود. تعداد مراحل بازی زیاد است و می‌تواند تا مدت‌ها شما را سرگرم کند. اگر به انجام حرکات نمایشی با اسکیت‌بورد علاقه دارید، این بازی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

logo-enamad logo-samandehi