میانبر پیام‌رسانها (واتس‌اپ، ...)

میانبر پیام‌رسانها (واتس‌اپ، ...)

نسخه ۱.۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۷۵۴
کیلوبایت
حجم

اگر شما از کسانی هستید که همزمان می‌خواهید از چند برنامه پیام‌رسان یا شبکه اجتماعی استفاده کنید و مطالبی را بین این برنامه‌ها کپی و پیست کنید یا بدون نیاز به بستن یک برنامه، برنامه دیگری را باز کنید، این برنامه برای شماست. در سیستم عامل اندروید گرچه می‌توان چند برنامه را همزمان اجرا کرد ولی به دلیل اندازه کوچک صفحه‌های نمایش در مبایلها امکان مشاهده همزمان چند برنامه نیست و کاربر باید از یک برنامه خارج شود و وارد برنامه دیگر شود.

برنامه «میانبر پیام‌رسانها» یک نوار ابزار را فعال می‌کند که همیشه روی صفحه و روی همه برنامه‌ها قرار می‌گیرد. نوار ابزار حاوی کلیدهای میانبری برای اجرای برنامه‌های پیام‌رسان و شبکه‌های اجتماعی متداول است که با کلیک روی هریک از آنها برنامه مورد نظر فعال می‌شود. بنابراین برای رفتن از یک برنامه به برنامه دیگر نیازی به بستن یکی و بازکردن دیگری نیست.

امکانات برنامه
- جابجایی نوار ابزار روی صفحه نمایش
- انتخاب نوار ابزار افقی یا عمودی
- پنهان‌سازی و آشکارسازی نوار ابزار
- بستن کامل نوار ابزار

در حال حاضر برنامه‌های زیر در نوار ابزار پشتیبانی می‌شوند
- واتس‌اپ
- وایبر
- لاین
- تانگو
- وی‌چت
- تلگرام
- اینستاگرام
- فیس‌بوک
- گوگل پلاس
- چت‌آن
- اسکایپ
- فیس‌بوک میسنجر
- توییتر
- یوتیوب

لطفن در استفاده از برنامه به نکات زیر توجه کنید
- این برنامه بصورت سرویس در سیستم عامل اندروید اجرا می‌شود و گاهی مواقع – به خصوص در دستگاههای با حافظه اصلی کم – برنامه بصورت خودکار توسط سیستم عامل بسته می‌شود (به دلیل شیوه مدیریت حافظه در اندروید).
- برای استفاده از برنامه‌هایی که میانبر آنها را فعال می‌کنید، می‌بایست حتمن آن برنامه‌ها را روی دستگاه خود نصب کنید.

راهنمای استفاده از برنامه
دکمه جابجایی: با کلیک بلند روی این دکمه می‌توان نوار ابزار را روی صفحه جابجا کرد و محل مورد نظر برای آن را مشخص کرد. کلیک کوتاه روی این دکمه باعث پنهان‌سازی و آشکارسازی نوار ابزار می‌شود.
دکمه تنظیم‌ها: با کلیک روی این دکمه سایر دکمه‌های مربوط به تنظیم‌های برنامه آشکار یا پنهان می‌شود.
دکمه نمایش افقی یا عمودی نوار ابزار: با کلیک روی این دکمه جهت نمایش نوار ابزار به افقی یا عمودی تغییر می‌کند.
دکمه خرید میانبرها: با کلیک روی این دکمه صفحه مربوط به خرید میانبرها نمایش داده می‌شود. به این ترتیب با خرید هر میانبر، دکمه مربوط به آن در نوار ابزار نمایش داده می‌شود.
دکمه بستن: کلیک روی این دکمه باعث می‌شود که برنامه بطور کامل بسته شود.
دکمه‌های میانبر: هریک از این دکمه‌ها برای اجرای برنامه مرتبط بکار می‌روند. در صورتیکه تعداد دکمه‌های میانبر از عرض یا طول صفحه بیشتر باشد می‌توان با اسکرول به میانبر مورد نظر رسید.


لطفن ما را از برنامه‌های پیام‌رسان و شبکه اجتماعی‌ای که از آنها استفاده می‌کنید و تمایل دارید در این برنامه اضافه شوند مطلع کنید تا در نسخه‌های بعدی به برنامه اضافه کنیم.

logo-enamad logo-samandehi