مخچه (جدول اعداد)

مخچه (جدول اعداد)

نسخه ۲.۲.۱
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
معمایی
دسته
۲
مگابایت
حجم

+ برای ورود به دنیای اعداد آماده‌اید؟
+ آیا مایلید ذهنتان را به چالش بکشید؟
+ دوست دارید هوش ریاضیاتی خود را محک بزنید؟

همین الان مخچه را نصب کنید!

درباره مخچه

برای محاسبه IQ هر فرد، لازم است فاکتورهای مختلفی سنجیده شوند. «مخچه» یک بازی جدولی سرگرم کننده است که بر اساس برخی از همین فاکتورها طراحی شده است. بدین ترتیب شما با عبور از هر مرحله - ضمن این‌که چرخ‌دنده‌های ذهنتان را به حرکت درمی‌آورید - می‌توانید نتیجه را با دیگران مقایسه کنید و در نهایت موجب تقویت و رشد ذهنی خود شوید.
مخچه شما را به دنیای اعداد وارد می‌کند. دنیایی که به اعتقاد گالیله الفبای آفرینش است. با این حال شما برای پیدا کردن پاسخ هر جدول، نیاز به آموزش خاصی ندارید. مخچه با جداول مشهوری همچون سودوکو تفاوت‌های زیادی دارد. امتحان کنید!

چند نکته

+ جداول مخچه در سه سطح «تازه‌وارد»، «حرفه‌ای» و «خبره» طراحی شده‌اند. بیش‌تر مراحل حرفه‌ای و خبره، روش حل منحصر به فردی دارند. قبل از دست و پنجه نرم کردن با هر مرحله، پیشنهاد می‌کنیم یک روش حل منطقی پیدا کنید.
+ میانگین زمانی سایر کاربران ملاک خوبی برای سنجش عملکرد به شماست. در پایان هر مرحله می‌توانید میانگین زمانی سایر کاربران را مشاهده کنید.
+ امتیازی که در پایان هر مرحله به شما تعلق می‌گیرد، به عملکرد شما در حل مسئله و همچنین میزان دشواری آن مرحله وابسته است. یعنی هر چه مرحله دشوارتر باشد، امتیاز بیشتری کسب می‌کنید؛ به شرط این‌که عملکرد خوبی داشته باشید.
+ مخچه هر هفته با مراحل جدید به‌روزرسانی می‌شود.

با ما در تماس باشید

ما از نظرات و پیشنهادات شما استقبال می‌کنیم. اگر با مشکلی مواجه شدید، حتماً آن را به ما گزارش کنید.
crb@pinkdays.net

 

6357779

logo-enamad logo-samandehi