ردیاب هوشمند(ردیابی افراد)

ردیاب هوشمند(ردیابی افراد)

نسخه ۱.۰.۳
نصب از بازار
40000 تومان
+۲۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲
مگابایت
حجم

ردیاب هوشمند اپلیکیشن قدرتمند و کاربردی
بدون نیاز به نصب بر روی هر دو گوشی 
بدون نیاز به اینترنت و مصرف دیتا
تنها با استفاده از موقعیت یاب gps


 


به همراه فیلم آموزش طرز استفاده(به کانال ما مراجعه کنید)


 شما توسط ردیاب پیشرفته قادر خواهید بود موقعیت دقیق(نقطه ای) گوشی خود،همسر،فرزندان خود را به دست آورید.
توسط این نرم افزار مکان دقیق افرادهای مدنظر شما درکمترین زمان برایتان به نمایش در می آید.
این نرم افزار پر قدرت به شما کمک میکنه تا فقط با نصب بر روی گوشی طرف مقابل(بدون نیاز نصب بر روی گوشی خود) آن را ردیابی کنید


 


شما با ارسال پیامک به گوشی طرف مقابل پس از کسری از ثانیه مختصات دقیق مکان فعلی او برای شما به نمایش در می آید


 


دیگر نگران افراد سالخورده ی خود نباشید
دیگر دلواپس رفت و آمد فرزند و همسر خود نباشید
دیگر نگران سرقت گوشی هوشمند خود نباشید


 شما علاوه بر ردیابی لحظه به لحظه ی افراد، میتوانید تماس های ورودی به گوشی افراد را را بر روی خط دلخواه خود انتقال دهید در اینصورت،تماس ها به شماره از پیش وارد شده توسط شما انتقال یافته و شما قادر به پاسخگویی تمام تماس های ورودی به گوشی فرد موردنظر خواهید بود
شما همچنین میتوانید نرم افزار ردیاب پیشرفته را بر روی گوشی خود نصب کنید تا زمانی که گوشی شما به سرقت رفت یا به هر دلیل گم شد آن را روی نقشه ردیابی کنید و حتی اگر سارق پس از سرقت گوشی شما ، خط خود را در گوشی شما قرار دهد،بلافاصله نرم افزار ردیاب پیشرفته توسط خط سارق برای شما پیامکی با محتوای «گوشی شما به سرقت رفته است» برای شما ارسال میکند
یعنی وقتی که خط دیگر در گوشی شما وارد شود نرم افزار با خط جدید به شماره از پیش تعیین شده توسط شما پیامک میدهد و به راحتی به شماره سارق دست پیداخواهید کرد و قدرید سارق را ردیابی کنید. .
مختصری از کل کارایی نسخه فعلی: 
1_امکان ردیابی دقیق لحظه به لحظه ی گوشی مدنظر با دو نقشه گوگل مپ و گوگل إرث(درصورت نصب بر گوشی شما) 
2_امکان انتقال تماس ها به خط از پیش وارد شده در تنظیمات گوشی فقط با یک پیامک 
3_گزارش آنی درصورت تعویض سیم کارت
4_خروج از حالت سکوت درصورت از گم کردن گوشی
5_رمزگذاری قدرتمند برنامه جهت جلوگیری از دستکاری افراد خرابکار


آیا نظیر این برنامه را خواهید دید ؟


روش کار بسیار ساده است:


- برنامه را بسته و با هر تلفن همراهی که خواستید یک اس ام اس حاوی کد امنیتی را به گوشی که نرم افزار در آن نصب است ارسال کنید تا برنامه موقعیت دقیق گوشی را برای شما ارسال کند. (در عکس ها کاملاً مشخص می باشد)


 


لینک ارسالی را می توانید با هر دستگاهی باز کنید و موقعیت دقیق گوشی را ببینید . موبایل ، کامپیوتر ، لپ تاپ و... و نیاز به نصب برنامه در گوشی ردیاب نیست.


 


-برای دایورت تماسها از راه دور کافیست این قابلیت را فعال کرده و یک شماره به برنامه معرفی کنید. در صورت جا گداشتن گوشی ، مفقود شدن یا سرقت تلفن همراه با ارسال کد امنیتی از طریق اس ام اس کلیه تماس ها به شماره ای که معرفی کردید دایورت می شود و دیگر نگران از دست دادن سیم کارت خود نباشید.


 


-برای اطلاع از تعویض سیم کارت کافیست یک شماره به برنامه معرفی کنید. هر بار که گوشی خاموش روشن  شود برنامه سیم کارت را چک می کند و در صورت تغییر بلافاصله با سیم کارت جدید به شماره ای که قبلا معرفی کردید اطلاع می دهد. (در واقع به راحتی می توانید صاحب شماره را پیگیری کرده و سارق را شناسایی کنید)


 


توجه : برنامه در سریع ترین حالت می تواند در چند ثانیه موقعیت گوشی را شناسایی و برای شما ارسال کند که این زمان می تواند با توجه به ضعیف بودن سیگنال ماهواره در آن مکان تا چند دقیقه نیز به طول بیانجامد همچنین در صورتی که ماهواره به هیچ عنوان در دسترس نباشد برنامه سعی می کند از طریق شبکه و دکل های مخابراتی موقعیت خود را پیدا کند و چنانچه این مورد نیز غیر قابل دسترس بود با پیغامی به شما اطلاع خواهد داد. اما در صورت تعویض سیم کارت بلافاصله با شماره جدید اطلاع داده خواهد شد.

logo-enamad logo-samandehi