روغن های گیاهی موضعی

روغن های گیاهی موضعی

نسخه ۱.۰
۵۰۰
نصب فعال
دارو و درمان
دسته
۲
مگابایت
حجم

روغن های گیاهی موضعی معجزه طبیعت برای سلامتی ، زیبایی و جوانی


از دیر باز روغن های گیاهی و حیوانی مورد استفاده بوده است؛ مواردی چون خوراکی، ضماد بر بدن، اشتعال و ... که در طی زمان و هر بار در گوشه ای از جهان فردی خطی یا صفحه ای بر دانش استفاده از آن افزوده است. در دنیای امروز تصور غلط بر این است که پیشرفت دستگاه های مکانیکی برابر است با سلامت کیفیت و افزایش کمیت، در حالیکه لزوما این گذاره صحیح نیست. متاسفانه بحث مهم روغن های خوراکی که عموما جهت طبخ غذا استفاده می شود(چه به شکل سرخ کردن و چه به شکل افزودنی به ترکیب کلی غذا) در این مقال نمی گنجد، و از خوانندگان گرامی این سیاهه تقاضا دارم درصورت علاقه به مقالات موجود در فضای مجازی مراجعه کنند و جست و جویی ذیل عناوین روغن های نباتی(جامد و مایع)، کره های گیاهی(مارگارین)، اثرات روغن های صنعتی بر کلسترول بد (LDL) و کلسترول خوب(HDL)، انجام دهند و معیار های سازمان غذا و داروی ایران و جهان(FDA) را هم در مقام مقایسه داشته باشند.
با توجه به وجود روغن های بدون مشخصه تولید کننده در عطاری ها(که قضاوت و پیگیری سلامت و یا عدم سلامت آن را از مصرف کننده سلب می کند) در این برنامه سعی در معرفی تعدادی از روغن های گیاهی شده است، که توسط شرکت های معتبر و شناخته شده در عرصه تولید داروهای گیاهی به بازار عرضه شده است. مطالبی که تحت هر عنوان درج شده است مستقیما از داده های شرکت های ارائه دهنده محصول نوشته شده است و تهیه کنندگان این برنامه هیچ گونه نظر شخصی در مطالب وارد نکرده اند.
افرادی که با توجه به طب مزاجی ایرانی سعی در درمان با روغن های موضعی دارند می توانند با استفاده از اطلاعات موجود در برنامه (درجه مزاجی هر روغن و خاصیت درمانی) و بسته به نیاز خود با خاطری آسوده اقدام به تهیه محصول کرده و از آن بهره ببرند.

logo-enamad logo-samandehi