فوتزم

فوتزم

نسخه ۱.۰.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
<۱۰
نصب فعال
کلمات و دانستنی‌ها
دسته
۱۷
مگابایت
حجم

ما معتقدیم که فوتبال می تونه آدم ها رو به هم نزدیک کنه ، اگه تو هم معتقدی که فوتبال جدی ترین سرگرمی دنیاست ، ما یه کوییز آنلاین فوتبالی براتون آماده کردیم.

فوتزم (footxam) یه بازیه آنلاین هوشمند ، رایگان و اجتماعیه که توش می تونی اطلاعات فوتبالیت رو به رخ بقیه بکشونی ، ضمن حل سوالات فوتبالی ، می تونی اطلاعاتت رو هم بیشتر کنی .

وقتی ثبت نام کردی و بازی شروع کردی یه آپشن وجود داره به نام لیگ قهرمانان که ۱۶ تا سوال برات می آره که به ترتیب از آسون به سخت مرتب شده ، حواست باشه که تو ۶۰ ثانیه باید بهشون جواب بدی ، سوال ها بر اسا رتبه بندی ات بهت داده می شه و هر چی رتبت بهتر باشه ، باید سوالای سخت تری جواب بدی. 

ببر و ۳ امتیاز بگیر یا مساوی کن و ۱ امتیاز بگیر ، فقط نباز !!! حواست به تفاضل گلت (تعداد درست منهای تعداد غلط هات می شه تفاضل گلت) هم باشه که خیلی مهمه. می تونی بازیکن مورد علاقت رو به عنوان آواتارت مشخص کنی و با اونا بازی کنی . بازی تو اوله راحشه و کلی ویژگی جذاب تو راهه و توی این مسیر به کمک شما نیاز داریم. راستی اگه اطلاعات خوبی تو حوزه فوتبالی دارید و دوست دارید با هم همکاری کنیم بهمون خبر بدید. 

اگه تو هم معتقدی که فوتبال جذاب ترین و جدی ترین سرگرمی دنیاست شروع کن به لذت بردن از این سرگرمی . 


logo-enamad logo-samandehi