Mr. SEO

Mr. SEO

نسخه ۱.۰
۱۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۵
مگابایت
حجم

این اپلیکیشن با هدف یادگیری نحوه‌ی بهینه‌سازی سایت ‌ها در جهت استانداردها و قوانین موتورهای جستجو طراحی شده است. دروس به سرفصل‌های متعدد تقسیم شده و هر سرفصل خود شامل کارت‌هایی است که به هر مبحث به طور جداگانه می‌پردازد. به این ترتیب امکان مطالعه و به یادسپاری مطالب آسان‌تر خواهد بود و وقت کم‌تری خواهد گرفت و به شما این امکان را می‌دهد که در زمان‌های کوتاه استراحتتان نیز بتوانید از این نرم افزار استفاده‌ی لازم را ببرید. در پایان هر کارت دو گزینه با عنوان‌های “یاد گرفتم” و”نیاز به مرور “ موجود می‌باشد که با انتخاب گزینه‌ی مناسب می‌توانید بعدها امکان مرور درس‌ها را داشته باشید. اگر درس‌هایی را با عنوان نیاز به مرور مارک کرده باشید بعد از گذشت ۲۴ ساعت نوتیفیکیشنی دریافت خواهید نمود که مرور این درس‌ها را به شما یادآوری می‌کند.
همانطور كه خواهيد ديد اين اپلیکیشن کاملا با محوریت اموزشی طراحی شده و سعی دارد به یادسپاری مباحث، برای شما اسانتر و سریعتر باشد.
لازم است بدانید برای سهولت استفاده، مطالب در دو سطح مقدماتی و پیشرفته ارائه می‌شود. در سطح مقدماتی شما نیاز به هیچ‌گونه اطلاعات پایه ندارید و تمام مطالب از صفر توضیح داده می‌شود.

توضیحات به زبان کاملا ساده و قابل فهم برای همه است

ما فقط به بیان مطالب تئوری اکتفا نمی‌کنیم بلکه تمام موارد را به صورت عملی نیز آموزش می‌دهیم.

تمام سرویس‌های مورد نیاز برای بهینه‌سازی سایت، در این دوره‌ی آموزشی معرفی می‌شود.

در پایان دوره‌ی مقدماتی می‌توانید تا 60٪ کار بهینه‌سازی سایت را به صورت کامل انجام دهید.

دوره‌ی آموزشی پیشرفته در آینده‌ی نزدیک ارائه خواهد شد. پیشنهاد می‌کنیم ابتدا دوره‌ی مقدماتی را به صورت کامل مطالعه کنید تا با پایان هر دو دوره به یک سئوکار حرفه‌ای تبدیل شوید.

بررسی appreview در مورد Mr.SEO :
http://appreview.ir/mr-seo/

logo-enamad logo-samandehi