Mr. SEO

Category Education
Active Installs 200+
Size 4.8 MB
Version 1.0

Description

این اپلیکیشن با هدف یادگیری نحوه‌ی بهینه‌سازی سایت ‌ها در جهت استانداردها و قوانین موتورهای جستجو طراحی شده است. دروس به سرفصل‌های متعدد تقسیم شده و هر سرفصل خود شامل کارت‌هایی است که به هر مبحث به طور جداگانه می‌پردازد. به این ترتیب امکان مطالعه و به یادسپاری مطالب آسان‌تر خواهد بود و وقت کم‌تری خواهد گرفت و به شما این امکان را می‌دهد که در زمان‌های کوتاه استراحتتان نیز بتوانید از این نرم افزار استفاده‌ی لازم را ببرید. در پایان هر کارت دو گزینه با عنوان‌های “یاد گرفتم” و”نیاز به مرور “ موجود می‌باشد که با انتخاب گزینه‌ی مناسب می‌توانید بعدها امکان مرور درس‌ها را داشته باشید. اگر درس‌هایی را با عنوان نیاز به مرور مارک کرده باشید بعد از گذشت ۲۴ ساعت نوتیفیکیشنی دریافت خواهید نمود که مرور این درس‌ها را به شما یادآوری می‌کند.
همانطور كه خواهيد ديد اين اپلیکیشن کاملا با محوریت اموزشی طراحی شده و سعی دارد به یادسپاری مباحث، برای شما اسانتر و سریعتر باشد.
لازم است بدانید برای سهولت استفاده، مطالب در دو سطح مقدماتی و پیشرفته ارائه می‌شود. در سطح مقدماتی شما نیاز به هیچ‌گونه اطلاعات پایه ندارید و تمام مطالب از صفر توضیح داده می‌شود.

توضیحات به زبان کاملا ساده و قابل فهم برای همه است

ما فقط به بیان مطالب تئوری اکتفا نمی‌کنیم بلکه تمام موارد را به صورت عملی نیز آموزش می‌دهیم.

تمام سرویس‌های مورد نیاز برای بهینه‌سازی سایت، در این دوره‌ی آموزشی معرفی می‌شود.

در پایان دوره‌ی مقدماتی می‌توانید تا 60٪ کار بهینه‌سازی سایت را به صورت کامل انجام دهید.

دوره‌ی آموزشی پیشرفته در آینده‌ی نزدیک ارائه خواهد شد. پیشنهاد می‌کنیم ابتدا دوره‌ی مقدماتی را به صورت کامل مطالعه کنید تا با پایان هر دو دوره به یک سئوکار حرفه‌ای تبدیل شوید.

بررسی appreview در مورد Mr.SEO :
http://appreview.ir/mr-seo/

Permissions

  • modify/delete SD card contents
  • full Internet access
  • view network connections
  • read sensitive log data
  • run at startup
  • READ EXTERNAL STORAGE

In Media

نقد و بررسی Mr. SEO

با رشد ارتباطات بر بستر اینترنت و استفاده فراگیر از آن و همچنین افزوده شدن به تعداد کاربران این شبکه مجازی بزرگ، تقریبا همه شرکت های تجاری و حتی کسب و کارهای کوچک اقدام به تاسیس وبسایت میکنند تا در معرض دید میلیونها مخاطب در سراسر دنیا قرار بگیرند.علاوه بر این بسیاری از افراد هستند که با هدف دستیابی به درآمدزایی، وبسایت های متنوعی را ایجاد نموده و بخشی از کاربران اینترنت را تحت پوشش خود قرار میدهند. در این میان، آگاهی از ترفندهایی که موجب افزایش رتبه یک سایت نوپا میشود، از اهمیت زیادی برخوردار است. برنامه ای که در ادامه و تحت عنوان “Mr. SEO” معرفی میکنیم میتواند برای مدیران سایت ها مفید باشد. ما را در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراهی کنید.