یدک شهر- فروشگاه آنلاین لوازم یدکی

یدک شهر- فروشگاه آنلاین لوازم یدکی

نسخه ۰.۹۹۰
۲۰۰
نصب فعال
خرید
دسته
۲
مگابایت
حجم

اپلیکیشن یدک شهر  ، نرم افزار است جامع ، شامل لیست و قیمت لوازم یدکی و قطعات خودروهای موجود در بازار کشور که به صورت آفلاین کار میکند و  پس از هر بار اتصال به اینترنت قابلیت بروزرسانی دارد . 


محتوای نرم افزار شامل قطعات و نرخ آنها است که همه روزه توسط تیم فنی شرکت فن آوران یدک شهر ایرانیان بروز میشود . روزانه صدها قطعه جدید به این نرم افزار اضافه میشود و شما میتوانید همواره با اتصال به اینترنت و بروز رسانی مجدد از آخرین اطلاعات وارده و لیست قیمت برندهای مختلف خودرو بهرمند شوید.


نرخ اعلامی در این نرم افزار بین 15 تا 40 درصد پایین تر از نرخ معمول  فروشگاهی در نظر گرفته شده تا خریداران بتوانند در هر کجای کشور که هستند با نرخی مناسب لوازم یدکی مورد نیاز خود را  تهیه کنند.


ارسال کالا به هر نقطه از کشور  بنا به درخواست خریدار توسط باربریها و پایانه های بار و مسافر و پست های هوایی و ... انجام میشود.


برای سفارش قطعات نیازی به پرداخت اینترنتی نیست و میتوانید از داخل نرم افزار  با انتخاب لینک تلفن و یا پیام کوتا و تلگرام سفارشات خود را اعلام کنید.


نصب این نرم افزار را به عموم خودرو داران ، تعمیرکاران خودرو در رشته های مختلف و فروشنگان قطعات یدکی پیشنهاد میکنیم.


تضمین اصالت محصول ،تضمین کیفیت محصول و تضمین بهترین نرخ توسط شرکت فن آوران یدک شهر ایرانیان انجام میشود .


طریقه نصب: ابتدا نرم افزار را دانلود و نصب نموده و سپس در صفحه اصلی نرم افزار کلید بروز رسانی را بزنید . بروز رسانی نرم افزار بسته به سرعت اینترنت شما بین 1 تا 3 دقیقه  زمان نیاز دارد. نصب نرم افزار بر وری تعداد زیادی از گوشی های اندرویدی آزمایش شده ، لیکن در صورت بروز خطا میتوانید با تلفن های شرکت تماس گرفته و درخواست پشتیبانی کنید.


تلفن پشتیبانی : 02133987550   -  09011382580

logo-enamad logo-samandehi