آمادگی برای سریازی

آمادگی برای سریازی

Version v1.01
<10
Active installs
Education
Category
7
MB
Size

بنام خدا
دوستان و همراهان گرامی
با توجه به اینکه برخی از جوانان و  خانواده محترمشان ،آشنایی زیادی با خدمت مقدس سربازی ندارند و به همین دلیل هنگام رسیدن موعد خدمت مقدس سربازی  گاها نگران و دلواپس این موضوع میشوند، برنامه زیر با پرداختن به جزئیات و زیر و بم و شرایط سربازی آگاهی کافی را جهت افزایش آمادگی جسمانی و روانی به شما ارائه می کند.
شرایط مشمولان
اخذ دفترچه اعزام
آمادگی جسمانی و روانی قبل و بعد اعزام
وسایل مورد نیاز سربازی
شرایط دوران آموزش
و.....
از موضوعات این برنامه میباشد.
در این برنامه میتوانید
جستجو کنید
کپی برداری انجام دهید
واز اشتراک گذاری صفحه استفاده نمایید.
امیدوارم مفید واقع شود.
لطفا با نظرات و پیشنهادات و انتقادات سازنده خودتان ما را راهنمایی کنید.
موفق باشید.


مقدمه
 
اگه دیگر قصد ادامه تحصیل ندارید و میخواهید بروید سر کار و تشکیل خانواده و... باید به فکر معافیت یا رفتن به سربازی باشید.
در مرحله بعد به سایت پلیس.آی آر مراجعه کنید شاید توانستید معافیت پزشکی بگیرید  در مرحله بعد به اداره پست یا مراکز پلیس +10 مراجعه کنید و دفترچه اعزام به خدمت رو بگیرید. دو نکته کلید و مهم هست که تو دفترچه به طور واضح قید نشده. یک شما باید خودتون شخصا یک حساب در بانک سپه باز کنید و شماره حساب رو در برگ شماره یک دفترچه وارد کنید و دوم اینکه برای گروه خون خودتون باید مدرک ارائه کنید. حساب باز کردن کار زیادی نداره. برای گروه خون اگه قبلا خون اهدا کردید برید سازمان انتقال خون و کارت اهدا خون را بگیرید و به عنوان مدرک ضمیمه فرمهای توی دفترچه کنید در غیر این صورت به یک آزمایشگاه مراجعه کنید درخواست تعیین گروه خون بدهید و گزارش آزمایش رو به عنوان مدرک ضمیمه کنید. در مرحله بعد به یک مرکز بهداشت مراجعه کنید برای تلقیح واکسن منیژیت و دوگانه بزرگسالان بعد از تلقیح واکسن به پزشک معتمد نظام وظیفه مراجعه کرده و معاینه اولیه میشوید. سپس همه این مدارک رو به همراه فرمهای شماره 1 و 2 به اضافه دو قطعه عکس دو در سه به اضافه مدرک افتتاح حساب و مدرک مربوط به گروه خون و برگه فراغت از تحصیل به یکی از مراکز پلیس +10 و پرداخت مبلغ 8000 تومن برای پست مدارک ظرف دو روز تاریخ اعزام شما مشخص خواهد شد.
و اسم و کد مرکز آموزش تعیین خواهد شد.
اگر میخواهید پذیرش شوید، یعنی در جایی خدمت کنید که یا به لحاظ نزدیکی یا سایر شرایط برای شما مناسب است باید سه ماه مانده به اعزام شما مدارک را به آن یگان یا پادگان یا بیمارستان یا... بدهید تا در صورت نیاز
آنان ، شما پذیرش شوید و بجز مرحله آموزش بقیه خدمت مقدس سربازی را در آنجا سپری کنید.
مثل بیمارستان های ارتش یا سپاه یا ناجا و ... نزدیک شما یا پادگان ها و یگانهای نزدیک محل زندگی شما.
البته اگر ظرفیت پذیرش داشته باشند.

logo-enamad logo-samandehi