محاسبه وزن متریال

نصب‌های فعال ۵٬۰۰۰+
حجم ۶٫۸ مگابایت
نسخه 1.1

توضیح

محاسبه وزن متریال

كاربراني كه نسخه قبلي را دانلود نموده اند حتما به روز رساني نمايند.

توجه توجه : نسخه جديد شامل 28 متريال جديد مي باشد.
اين برنامه داراي نسخه پرو نیز بوده که علاوه بر دارا بودن متریال های این نسخه شامل پروفيل هاي تير آهن INP ، IPE , IPB و لانه زنبوري CPE نيز مي باشد و همچنین تبلیغات عدد هم ندارد که از طریق لینک زیر قابل تهیه می باشد در صورت تمايل و حمايت از اينجانب مي توانيد برنامه را خريداري فرماييد

http://cafebazaar.ir/app/com.materialcalculator.hamaz.Bazar12/?l=fa

توضیحات برنامه:
برنامه ای مناسب برای مهندسین (بویژه عمران و مکانیک) ، پیمانکاران ، مشاورین و تمامی افرادی که با وزن متریال سر و کار دارند.
در این نسخه می توانید به راحتی وزن ورق ، قوطی (توپر و توخالی) ، لوله ، میلگرد ، نبشی (با بالهای مساوی و نامساوی ) ، سپری و ناودانی (با ضخامت بال و جان یکسان) متريال مثلا آهن و آلومینیوم را با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز (عرض مقطع ، ضخامت مقطع و ...) متناسب با وضعیت شکل نشان داده مقطع با دقت سه رقم اعشار محاسبه نمایید. همچنین می توان با وارد کردن عدد 1000 یا طول یک شاخه (6000 یا 12000) در فیلد طول وزن یک مترطول یا وزن یک شاخه را محاسبه نمود .
توجه داشته باشید مبنای محاسبه بر حسب مشخصات هندسی مقاطع و وزن مخصوص متریال بوده و مستقل از شرایط تولید (گرم و سرد نورد شده)، کارخانه و استاندارد خاص می باشد لذا مقادیر محاسبه شده در برخی از مقاطع ممکن است قدری با جداول اشتال متفاوت باشد.

لطفا با امتياز دهي به برنامه اينجانب را حمايت نماييد.
 

تغییرات آخرین نسخه

- رفع برخي نواقص در محاسبات

دسترسی‌ها

  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • خواندن کارت حافظه