جان سخت

جان سخت

نسخه ۱.۶
+۲۰۰
نصب فعال
اکشن
دسته
۲۳
مگابایت
حجم

یک بازی بی نظیر در سبک اول شخص ماموریتی که حتما علاقه مندان به این سبک بازی ها را به چالش خواهد کشاند و ساعت ها شما را مشغول خواهد کرد.


لطفا ابتدا فیلم بازی را مشاهده فرمایید تا با سبک بازی و امکانات آن بیشتر آشنا شوید.


(توجه : فیلم بازی و تصاویر به منظور کاهش حجم با کیفیت کمتری بارگذاری شده است )


شما یک ژنرال ارتش هستید که قصد دارید برخی از برنامه های دشمن را تخریب کنید. 


هدف شما در هر مرحله مشخص است و سربازان جان بر کف دشمن سدی محکم در مقابل شما هستند.


هر مرحله هدفی مشخص و داستانی جدا از مرحله ی قبلی دارد و محیط هر مرحله با مرحله ی قبل خود متفاوت است تا کاربر بتواند تجربیات متفاوتی را بدست آورد .


 


هوش مصنوعی بازی بسیار بالاست به طوری که سربازان ارتش دشمن در صورت مشاهده شما ، شما را تعقیب کرده و در پی کشتن شما می آیند . اگر تیر به کنار  آنها برخورد کند متوجه حضور شما شده و شما را تعقیب می کنند. آنها دائما در محیط نظامی گشت زنی میکنند و محیط اطراف خود را زیر نظر دارند.


 


تانک های هوشمند  در صورتی که خنثی نشده باشند خطری بسیار بزرگ برای شما هستند ، از نزدیکی به آنها جدا خودداری کنید.


 


بازی از لحاظ گرافیکی سعی شده بسیار بالا طراحی شود و طوری طراحی انجام شود که با تمامی گوشی های اندروید سازگار باشد و به اصطلاح لک ( کندی بازی ) نداشته باشد.


 


جلوه های ویژه بازی چه از حرکت و انیمیشن سرباز ها ، تیر اندازی  ، مردن ، تیر خوردن ، خون پاشیدن ، پرچم  ، باران ، آتش  و .... بسیار بسیار با کیفیت طراحی شده تا کاربر را در محیط بازی جذب کند.


 


صداگذاری بازی در حد بسیار بالایی است و برخی از جلوه های زیبا در صداگذاری این بازی مانند  صدای آتش و باران و .... که باعث افزایش هیجان و زیبایی بازی شده است.


لازم به ذکر است که پس از پایان هر مرحله ، مرحله ی جدید به صورت خودکار ذخیره می شود و شما در زمان دیگر به راحتی می توانید مرحله ی جدید را بارگذاری کنید.


 


امیدواریم از این بازی لذت برده و با امتیاز های مثبت و نظرات خود ما را دلگرم کنید.


09333533043

logo-enamad logo-samandehi