ماهشی - رزرو سالن‌های زیبایی

ماهشی - رزرو سالن‌های زیبایی

نسخه ۱.۴.۱۷
۵
هزار
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۱۲
مگابایت
حجم

ماهشی برای شما امکاناتی را مهیا می‌سازد که به راحتی سالن زیبایی مورد علاقه خود را پیدا و رزرو کنید. با ماهشی می‌توانید زیبایی خود را تضمین شده بدانید!

امکاناتی که ماهشی به شما ارائه می‌دهد:

- ماهشی به عنوان یک اپلیکیشن آنلاین، مسیری را برای شما مهیا ساخته است که پس از بررسی و انتخاب آرایشگاه مورد نظر، بتوانید بر اساس برنامه زمانی آرایشگاه و مناسب‌ترین وقت برای شما، آرایشگاه و آرایشگر مورد پسند خود را انتخاب و به صورت آنلاین رزرو کنید.

- بهترین خدمات زیبایی را در نزدیکی خود بیابید. شما می‌توانید در میان گزینه‌های ارائه شده، بر اساس سلیقه خود و در سریع‌ترین زمان ممکن، بهترین را انتخاب کنید.

- به نظرات و امتیازات هر آرایشگاه دسترسی پیدا کنید. امکان بررسی و مقایسه خدمات سالن‌ها بر اساس نظرات واقعی باعث شده تا شکی در انتخاب باکیفیت‌ترین خدمات زیبایی برای شما باقی نماند.

- قرار نیست که شما برای آگاهی از جدیدترین سرفصل های زیبایی به زحمت بیافتید. ماهشی برای شما امکانی را فراهم آورده است که می‌توانید به‌روزترین اطلاعات و گزارشات در حوزه بهداشتی آرایشی را مطالعه کنید و خود را به‌روز نگهدارید.

 - صاحبان سالن‌های زیبایی نیز می‌توانند با استفاده از ماهشی، به مدیریت مشتریان و امور سالن‌ خود بپردازند و کسب و کار خود را با امکانات بی‌نظیر ماهشی توسعه دهند.

 - پلتفرم ماهشی در حال حاضر برای تهران و اصفهان فعال است. با ماهشی همراه شوید تا تجربه نویی را در زیبایی خویش رقم بزنید؛
«ماهشی، زیباترین روی ماه»

logo-enamad logo-samandehi