اینترنت 4G بدون قطع

اینترنت 4G بدون قطع

نسخه ۱.۰
۵
هزار
نصب فعال
کاربردی
دسته
۱۶۹
کیلوبایت
حجم

لطفا در صورت رضایت از برنامه، نسخه حمایتی را تهیه و از ما حمایت کنید. لینک نسخه حمایتی:


https://cafebazaar.ir/app/com.lteonly


 


پیشنیازها:


1- دستگاه شما (گوشی یا تبلت) باید از شبکه نسل چهارم پشتیبانی کند. برای اطمینان از این موضوع به قسمت تنظیمات>شبکه>بیشتر>شبکه های موبایل>حالت شبکه مراجعه نمایید. اگر عبارت LTE یا 4G را مشاهده نمودید، دستگاه شما قابلیت اتصال به اینترنت 4G را دارد.


2- سیم کارت شما باید نسل چهارم باشد. این نوع سیم کارت ها معمولا در سایز نانو هستند و عناوین مختلفی همچون نانو سیم، USim و ... دارند. در صورتیکه سیم کارت شما از این نوع نیست با مراجه به دفاتر امور مشترکین اپراتور مربوطه و همراه داشتن کارت ملی می توانید سیم کارت خود را تعویض نمایید.


3- محلی که در آن قرار دارید تحت پوشش (یا نزدیک به مناطق تحت پوشش) اینترنت نسل چهام باشد. با مراجعه به وب سایت اپراتور خود می توانید نقشه نواحی تحت پوشش را بررسی نمایید.


 


توضیحات:


اکثر گوشی های اندرویدی برای تنظیمات اینترنت حالتی شبیه به LTE/3G/2G auto connect دارند که به صورت اتوماتیک اینترنت را روی قوی ترین سیگنال که معمولا 3G یا 2G است تنظیم می کند.


این اپلیکیشن اینترنت را روی حالت 4G یا LTE تنظیم و قفل می نماید و می توانید بدون نگرانی از تغییر اتوماتیک شبکه از اینترنت پر سرعت 4G استفاده نمایید (حتی با کمترین آنتن دهی 4G)


از آنجایی که قیمت بسته های اینترنت با حجم و مدت زمان استفاده تعیین می شود و حالت شبکه (2G/3G/4G) تاثیری روی قیمت ندارد، پس با این اپلیکیشن از بالاترین سرعت اینترنت کشور استفاده کنید.


 


سایر ویژگی های اپلیکیشن:


- بدون نیاز به روت


- نمایش قدرت سیگنال (برای پیدا کردن بهترین محل آنتن دهی)


- نمایش شماره سریال گوشی


- نمایش حجم اینترنت مصرف شده


- تغییر زبان اپلیکیشن با تغییر زبان گوشی


- و چندین قابلیت دیگر ...


 


شیوه استفاده:


1- به قسمت Set preferred network type رفته


2- از منوی کشویی گزینه LTE only را انتخاب نمایید و از برنامه خارج شوید


* برای بازگشت به حالت اتوماتیک مرحله اول را تکرار نمایید و سپس یکی از گزینه های دارای GSM و auto را انتخاب نمایید.

logo-enamad logo-samandehi