Hexlock App Lock & Photo Vault

Hexlock App Lock & Photo Vault

نسخه ۲.۰.۱۲۹
۲
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۹
مگابایت
حجم

ابزار مناسب قفل نمودن برنامه‌ها!

دیگر نگران نباشید! شما می‌توانید به راحتی با نصب Hexlock، برنامه‌های درون دستگاه اندرویدی خود را قفل نمایید.
با انتخاب برنامه‌های مورد نظر، بر روی آن‌ها قفل به صورت پین‌کد و یا طرح تنظیم نمایید. استفاده از برنامه آسان است و دارای رابط کاربری خوبی می‌باشد. با استفاده از Hexlock، برنامه‌هایی مانند فیس‌بوک، تلگرام، وایبر و... را می‌توانید به صورتی امن استفاده نموده و نگران خوانده شدن مطالب خصوصی‌تان نباشید.

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر

در رسانه‌ها

معرفی اپ Hexlock؛ مخفی کردن تصاویر و قفل گذاری روی اپلیکیشن های اندروید

مهم نیست چه پترن یا پین کدی را برای قفل صفحه نمایش خود می گذارید، معمولا یکی دو نفر از اعضای خانواده، دوستان نزدیک و همکاران هستند که آن را می دانند و همین موضوع شاید کنجکاوی آن ها را برای جستجو در محتوای شخصی شما برانگیزد. خوشبختانه برای جلوگیری از این اتفاق ناخوشایند راه ساده ای وجود دارد. Hexlock بعد از قفل صفحه نمایش، سد محافظتی دوم موبایل شماست که حتی مورد اعتماد ترین دوستانتان هم به محتوای خصوصی دسترسی پیدا نکنند.

معرفی و بررسی تخصصی اپلیکیشن: HexLock

با استفاده از اپلیکیشن HexLock می‌توانید روی تک‌تک اپلیکیشن‌های نصب‌شده روی گوشی‌تان قفل بگذارید و تعیین کنید که دسترسی به کدام‌یک از آنها در محل کار، خانه، مدرسه و... برای دیگران باز باشد و کدام‌یک بسته

با اپلیکیشن هگزلاک دروازه امنیتی گوشی خود را تقویت کنید

حتما برایتان اتفاق افتاده است که می‌خواستید اسمارتفون خود را به دوستتان بدهید یا در اختیار کودکی قرار دهید ولی به دلیل اطلاعات شخصی و مهم نتوانسته‌اید این کار را انجام دهید، برنامه hexlock به شما کمک می‌کند تا با آسان‌ترین روش، اطلاعات شخصی خود را از دید دیگر افراد پنهان کنید.

logo-enamad logo-samandehi