رژیم هوشمند

نصب‌های فعال ۵٬۰۰۰+
حجم ۹٫۹ مگابایت
نسخه ۶,۱,۱
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

کاندید بهترین برنامهٔ تابستان ۱۳۹۵؛ بیش از ۲۳ تن کاهش وزن در مجموع توسط کاربران نرم‌افزار؛


با چند سوال ساده شروع می کنیم؛ آیا چاق هستید؟ آیا تا به حال، با خود دربارۀ رژیم گرفتن اندیشیده‌اید؟ آیا با خود فکر کرده اید که رژیم گرفتن سخت است و طاقت خوردن سالاد و انواع غذاهای گیاهی و ... را ندارید؟ آیا اعتماد به‌ نفس شما به‌علت چاقی پایین است؟ رژیم گرفته اید ولی موفق نبوده است؟ آیا پس از رسیدن به وزن ایده آلتان، وزنتان دارای ثبات نبوده است و بعد از چند هفته بازگشته است؟


رژیم هوشمند هم مثل خیلی از رژیم های غذایی دیگر به شما غذا ارائه می دهد، ولی یک نکتۀ حائز اهمیّت در رژیم غذایی رژیم هوشمند وجود دارد که در دیگر برنامه های غذایی آن را نمی بینید؛ در رژیم هوشمند، غذاهای شما بر اساس سفرهٔ خانواده تنظیم می‌شود و نیازی به پختن غذاهای خاص و پردردسر نیست


علاوه بر آن،‌ بعد از رسیدن به وزن ایده‌آل وزنتان بازگشت نخواهد داشت و ثابت می‌ماند.


داده های آماری نشان می دهد رژیم های غذایی‌ای که علاقه و میل شخص در آنها در نظر گرفته می شود و این علاقه و میل، پایه و اساس رژیم غذایی می باشد، نه تنها لذت بخش هستند بلکه نتایج شگفت انگیزی نیز دارند. 


این نرم‌افزار می‌تواند واکنش شما را به رژیم‌های غذایی دریافتی را بسنجد و در نتیجه، رژيمی بسیار دقیق برای شما تولید کند.


این نرم افزار فهرستی بزرگ از انواع غذاهای ایرانی و خارجی برای صبحانه، ناهار و شام را به شما ارائه می دهد که آن را کاملترین بین برنامه های ایرانی می سازد.


علاوه بر این،‌ رژیم هوشمند دارای قسمت کالری‌شمار نیز هست که در صورتی که به هر‌دلیلی نمی‌خواستید از رژيم غذایی استفاده کنید از این بخش استفاده کنید.


رژیم هوشمند دارای ده‌ها ویدئو در زمینهٔ چربی سوزی،‌ حدف شکم، عضله سازی و... است که همواره در حال به‌روزرسانی است.


رژیم هوشمند دارای انواع تست های سلامتی برای اندازه گیری میزان سلامتی شما است من جمله شاخص تودهٔ بدنی، وزن ایده آل، میزان اضافه وزن یا کمبود وزن، درصد چربی بدن و ...


 تمامی رژیم های ارائه شده توسط هوش مصنوعی Berta تولید می شوند که تکنولوژی برتر جهانی در زمینهٔ تولید خودکار رژیم های غذایی است.


 


تیم توسعهٔ رژیم هوشمند همواره در حال بروزرسانی و مشکل یابی نرم‌افزار است. لطفا در صورت مشاهدهٔ هرگونه مشکل قبل از ارسال شکایت مشکل خود را با ایمیل salam@easydiet.io یا قسمت پشتیبانی موجود در برنامه(قسمت حساب) در میان بگذارید.


Berta علامت تجاری ثبت شده در ایران است. هرگونه استفاده از اطلاعات این نرم افزار به هر نحوی بدون رضایت کتبی صاحب اثر پیگرد قانونی خواهد داشت.

دسترسی‌ها

 • خواندن کارت حافظه
 • com.laurasia.dieteasy.permission.C2D_MESSAGE
 • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
 • دریافت اطلاعات از اینترنت
 • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
 • موقعیت مکانی تقریبی (مبتنی بر شبکه)
 • پرداخت از طریق بازار
 • کنترل لرزش
 • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
 • دسترسی کامل به اینترنت
 • دوربین

در رسانه‌ها

تناسب اندام با رژیم هوشمند - رژیم هوشمند زیر ذره بین

" رژیم هوشمند " یک اپلیکیشن اندرویدی است که می تواند در این راه همراه شما باشد و روند کاهش وزن را برای شما ساده تر کند. این برنامه بر حسب ویژگی های خودتان، رژیم هوشمندی را در اختیارتان قرار خواهد داد. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی این برنامه بپردازیم.

با اپلیکیشن «رژیم هوشمند» دستور غذایی را خودتان انتخاب کنید

تصمیم به چاق یا لاغر شدن هم از آن تصمیماتی است که هم همت می‌خواهد، هم برنامه‌ریزی؛ وگرنه مدام از دست خودمان نا‌‌امید می‌شویم و بعد سررشته کار را به امان خدا ول می‌کنیم؛ اپلیکیشن‌هایی که در این زمینه به ما کمک می‌کنند راه حل خوبی برای حفظ انگیزه و ادامه دادن مسیر هستند.

نقد و بررسی رژیم هوشمند

همه ما اعتقاد داریم که سلامتی جسم یکی از بزرگترین نعمت های خداوند میباشد و برای رسیدن به آن تمام تلاش خود را میکنیم. ورزش اصولی و تغذیه مناسب، از جمله کارهایی هستند که میتوانیم برای داشتن جسم سالم و اندام ایده آل انجام دهیم اما باید منابع معتبر و ابزارهای موثری به منظور برخورداری از آموزش ها و کمک های لازم در این زمینه را بیابیم. امروزه وبسایت ها و اپلیکیشن های مختلفی وجود دارند که این آموزش ها را در اختیار شما میگذارند. برنامه ای که در ادامه و تحت عنوان “رژیم هوشمند” به معرفی آن میپردازیم، یکی از همین منابع و ابزارها است. با ما در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه باشید.