زندان تاریک

زندان تاریک

نسخه ۱.۰.۹.۴
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱
هزار
نصب فعال
اکشن
دسته
۶۲۴
مگابایت
حجم

زندان تاریک یک بازی اکشن و نقش‌آفرینی است که با گرافیک 3Dطراحی شده است.

ماجرای بازی به یک حادثه بزرگ ویروسی مربوط است. حادثه ای که کل کره زمین را به سمت نابودی کشانده است و اغلب انسان ها را به زامبی‌ها و هیولاهای مرگبار تبدیل کرده است. خط داستانی بازی با تقلید و اقتباس از داستان بازی معروف The Last of Usروایت می شود.

شما در نقش مردی هستید که دختر او به خاطر اینکه نسبت به این ویروس ایمن است توسط گروهی از مزدوران ربوده شده و به منطقه‌ای خطرناک به نام زندان تاریک برده می‌شود تا روی او آزمایشات مختلفی صورت گرفته و از بدن او یک آنتی‌ویروس به صورت غیرقانونی ساخته شود تا سودجویان از این طریق به سود برسند.حال شما باید در نقش این مرد به زندان تاریک سفر کنید و در این مکان با دشمنان مختلفی بجنگید تا دختربچه خود را نجات دهید. نگران نباشید، در این راه تنها نیستید و دوستانی هم هستند که همراه شما می‌آیند تا با این هیولاها بجنگند و انتقام خود را بگیرند.

به غیر از بخش داستانی بازی، بخش آنلاین هم در این بازی وجود دارد که در این بخش می توانید در آن قهرمان خود را انتخاب کرده و با سایر دشمنان وارد رقابتی هیجان‌انگیز شوید و با دست گرفتن سلاح‌های مختلف سرد و گرم با حریف خود مبارزه کنید و امتیاز بدست آورید تا بتوانید آیتم‌های بهتری را بخرید. بخش آنلاین بازی یک بخش جداگانه است و به داستان بازی مرتبط نیست.

 

ویژگی‌ها

·         دارای داستانی بسیار جذاب و عالی

·         دارای طراحی و گرافیک سه‌بعدی

·         دارای مبارزات آنلاین و نبردهای PVP

·         قابلیت شخصی‌سازی قهرمان خود

·         وجود ماموریت‌های زیاد و متنوع

·         انواع مختلف سلاح‌های سرد و گرم

·         نجات دختر خود در زندان تاریک

 

نمای بازی از حالت سوم شخص بوده و شما میتوانید شخصیت بازی را به اطراف هدایت کنید و در مبارزات حرفه‌ای شرکت کنید . از انواع سلاح‌های سرد گرفته تا انواع و اقسام تفنگ ها و تجهیزات گوناگون در این بازی وجود دارند تا بتوانید از آن ها علیه رقبا استفاده کنید. همچنین باید گفت که در بازی زندان تاریک در بخش مأموریت‌ها، باس‌ها (غول آخرها) و دشمنان بزرگ و خطرناکی وجود دارند که رویارویی با آن‌‎ها چالش خاصی برای شما خواهد بود. از نظر گرافیکی باید گفت که بازی زندان سیاه با جزئیات خیلی خوبی طراحی شده است و مدل‌سازی‌های سه‌بعدی و گرافیک بالای آن شبیه به بازی‌های کنسولی است.

logo-enamad logo-samandehi