۲
هزار
نصب فعال
معمایی
دسته
۲۱
مگابایت
حجم

عده ای از دوستان در نظرات به بنده لطف داشتند و انتقاداتی درباره این برنامه قرار دادند و فرمودند که این بازی خیلی سخته ، در پاسخ به دوستان اول اینکه تعداد تکه های پازل موجود در تعدادشون از 35 تکه شروع میشه تا به بالا که ما در این بازی از 25 تکه تا 100 تکه قرار داده ایم و مطابق با تکه های فیزیکی موجود در بازار این بازی را ساخته ایم و دوم اینکه بازی های پازل باید یک مقداری هم سخت باشه تا یک مقدار فکر بازی کننده را درگیر کنه . 


یکی از دوستان دیگر فرمودند که بیشتر تصاویر قفله ، در پاسخ خدمت دوست عزیزم عرض کنم که روند این بازی به صورت مرحله به مرحله بود به این صورت که باید مرحله فعلی تمام گردد تا مرحله جدید آزاد شود .


این بازی شامل 36 تصویر پازل بوده و هر ماه  بروز شده و تعداد 18 تصاویر ابتدایی تغییر می کند .


جورچین یا پازل نوعی وسیله سرگرمی است که در آن بازیکن قطعات کوچک بریده شده (معمولاً مقوایی) را در کنار هم می‌چیند تا تصویر اولیه ساخته شود.


البته امروزه پازل‌ها در جنس‌های دیگری همچون چوب، فوم و … نیز موجود می‌باشند.


امروزه تولیدکنندگان پازل‌هایی با قطعات کوچک بسیار زیاد، حتی تا ۲۰۰٬۰۰۰ قطعه نیز می‌سازند.


پازل‌ها می‌توانند به عنوان ابزارهای کمک آموزشی به کار بروند. استفاده از پازلهایی با طرح کشورها یا استانهای آنها در آموزش جغرافیابسیار مؤثر است. از پازل‌ها برای آموزش حروف و جمله سازی به کودکان نوآموز نیز استفاده می‌شود. گفته می‌شود چیدن جورچین یکی از روش‌های مؤثر در کاهش استرس و افسردگی است و در پیشگیری از آلزایمر مؤثر است. امروزه روان‌شناسان و پزشکان بر این اعتقاد هستند که پازل به شما کمک می‌کند ذهنتان را تخلیه کنید و ذهنی متمرکز و جوان داشته باشید.


این بازی شامل 42 بازی پازل تصاویر متنوع بوده و در آینده نیز به تعداد آن افزوده میشود و سعی کرده هر ماه بروز شود


این بازی تنها برای کودکان عزیزتان نبوده و از آنجایی که در ۳ سطح ۲۵ ، ۴۹ و ۱۰۰ تکه ای می باشد ، بزرگسالان نیز میتوانند از این بازی استفاده کنند ، امیدوارم که در کنار عزیزانتان این بازی را انجام داده و از آن لذت ببرید .


لطفا با نظرات و پیشنهادات خود ما را در بهبود کیفیت این برنامه یاری فرمایید .


امیدوارم از این برنامه لذت ببرید .


با تشکر

logo-enamad logo-samandehi