بازی طراحی و لاک زدن ناخن

بازی طراحی و لاک زدن ناخن

نسخه ۱.۰۷
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰
هزار
نصب فعال
تفننی
دسته
۲۲
مگابایت
حجمیه بازی جذاب و سرگرم کننده دیگه برای کوچولوهای نازنین.

تو این بازی سرگرم کننده با کلی لاک و جواهر و اکلیل ناخن هاتون رو به دلخواه و سلیقه خودتون طراحی کنید و برای دوستاتون بفرستید.

هر ناخن رو جدا لاک بزنین یا همه ناخن ها رو شکل هم طراحی کنید. می تونید از بین رنگ های مختلف، رنگی رو که دوست دارید رو انتخاب کنید و روی ناخن هاتون جواهر بذارید و اکلیل بپاشید. تازه شکل ناخن ها رو هم می تونید انتخاب کنید ، تیز باشه یا گرد و یا شکل های دیگه.

آخر کار هم عکس دستتون رو برای دوستاتون بفرستید. بازی رو انجام بدید تا ببینید کدومتون طرح قشنگ تری میزنید.علاوه بر این بازی های دیگه ای هم بهش اضافه کردیم

یکیش یه بازی کودکانه نقاشی جذاب برای سرگرمی و تقویت استعداد نقاشی شون !

تو این بازی بچه ها با رنگها آشناتر می شن، تمرین خوبی هم برای استفاده از انگشتهاشونه و....هر طرحی که دوست داشته باشه رو با حرکت دادن انگشت روی صفحه ، میتونه بکشه. خیلی راحت با تاچ کردن رنگ مورد نظر، رنگ قلم رو تغییر بده. اگه اشتباهی کرد، پاک کن برا اصلاحش در اختیاره..

تازه جدای رنگهای متفاوتش، رنگ مخلوط و ترکیبی رو هم داره که چند رنگ مختلف رو تو خودش داره!

 

هنوز ادامه داره!بازی هیجان انگیز " کفش زیبای من"

تو این دنیای رنگارنگ، بچه ها هم سرگرم میشن ، هم با اجزای کفش آشنا میشن و خلاقیت شون رو با طراحی کفشهای مختلف تقویت می کنن.پاشنه ها، رویه ها و تزئینات کفش ها انتخاب می کنن و در کار با رنگ ها و طرح های مختلف ، سلیقه شون بهتر و بالغ تر میشه.

پس معطل نکنید و این بازی که در واقع سه تا بازی توپ و جذابه رو براشون دانلودش کنید.

logo-enamad logo-samandehi