Sheep Happens

Sheep Happens

نسخه ۲.۳.۱
۱۰
هزار
نصب فعال
اکشن
دسته
۴۶
مگابایت
حجم

دونده‌ی بی‌پایان!

از همه جلو بزنید. از آسمان گوسفند جلوی پایتان سبز می‌شود! سوار گوسفند شوید و جلو روید! تا می‌توانید سکه جمع کنید و قدرت خود را ارتقا دهید.
در مکان‌های تاریخی بدوید. توانایی‌های منحصربفرد بدست ‌اورید. دوستانتان را برای انجام بازی دعوت کنید و در امتیاز با آنها رقابت کنید.

در رسانه‌ها

ماجراجویی با گوسفندها - Sheep Happens زیر ذره بین

Sheep Happens از آن دسته بازی هایی است که شما در نقش یک دونده باید در محیط دو بعدی بازی رو به جلو بدوید و تا جایی که می توانید موانع را پشت سر بگذارید. اما در این بازی محیط متفاوتی را با آنچه تا به حال دیده اید تجربه خواهید کرد. بازیکن شکل و شمایل یک گلادیاتور با کلاه و شنل جنگی دارد که باید از دیگر رقیبانش پیشی بگیرد. در Sheep Happens هرج و مرج بامزه ای از همجواری آدم ها و گوسفندها در دوران یونان باستان به نمایش گذاشته شده است. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی این بازی تفننی و هیجان انگیز بپردازیم.

زوم‌گیم: با Sheep Happens در ماراتونی بی پایان شرکت کنید

شاید شما هم مثل ما از انجام مداوم بازی‌هایی مانند Clash of Clans خسته شده‌اید و دنبال یک بازی تفننی و سرگرم‌کننده هستید تا به شکلی، زنگ تفریح برای شما باشد. Sheep Happens ما را یاد بازی معروف دیگری از این سبک به نام Jet Pack Joy Rider می‌اندازد. خیلی از موارد شبیه آن است با این تفاوت که این بار در دوران کهن یونان هستیم و شخصیت داستان ما، دونده‌ای در مسابقه‌ی دوی ماراتون است که باید از پس حریفان دیگرش برآید و بیشترین میزان رکورد را به نام خود ثبت کند. روند بازی کمی هنگام شروع کند است، اما کم‌کم چالش‌های بزرگی جلوی راه قرار می‌گیرد. برخلاف بازی‌های دیگر، پس از برخورد با موانع، باز هم می‌توانید به بازی ادامه دهید، اما برخی آیتم‌های خود را از دست می‌دهید.

logo-enamad logo-samandehi