شورش در خیابان 2

دسته اکشن
نصب‌های فعال ۵۰۰+
حجم ۲۲٫۶ مگابایت
نسخه 1.1

توضیح

شورش در خیابان 2


توجه: در این بازی برای اولین بار کلیدهای مجازی R1  و مثلث به منظور نشانه گیری خودکار و تعویض اسلحه راحت تر به بازی اضافه شده برای فعال شدن این کلیدها یک بار قبل ورود به بازی وارد تنظیمات شوید و سپس خارج شوید.


اما کار این کلیدها چیست؟ مشکل اکثر کاربران با چنین بازیی هایی نشانه گیری سخت درون بازی است، به عنوان مثال می بایست کلید R1 را نگه داشته و هدف را پیدا کرده و تیراندازی انجام دهند، با این کلید های مجازی برای هدف گیری دیگ لازم نیست دکمه را تا انتها نگه دارید تنها  یک بار کلید مجازی R1 را لمس کنید  تا نشانه گیری خودکار آغاز شود.  در صورت استقبال شما عزیزان از این کلیدهای مجازی در صورت نیاز در دیگر برنامه ها ی مشابه هم اعمال خواهد شد لطفا نظرات خود را در این مورد بیان کنید.


بازی شورش در خیابان ۲ یا همان Fighting Force 2 دومین نسخه از سری بازیهای شورش در خیابان پلی استیشن ۱ است که همانند نسخه اول این بازی که موفقیت چشم گیر و خیره کننده ای در بین بازیهای ps1 داشت و به یکی از محبوبترین بازی های پلی استیشن ۱ در بین گیمرها تبدیل شد ، این بازی نیز یکی از بهترین بازی های پلی استیشن ۱ است که فوق العاده نیز بی نظیر و محبوب است. در بازی شورش  ۲ نسبت به شورش ۱ محیط بازی بسیار متفاوت تر و مراحل بازی نیز متنوع تر و پیچیده تر و بسیار جذابتر شده اند و گرافیک بازی بهتر و همچنین سرعت بازی نیز بیشتر شده است. بازی جزو بازیهای خاطره انگیز پلی استیشن ۱ است که با کمترین حجم ممکن آماده دانلود شده است. برای رفاه شما دوستان عزیز حجم این بازی از حدود ۳۷۰ مگابایت به ۲۲ مگابایت کاهش داده شده است. پیشنهاد میکنم دانلود این بازی زیبا را از دست ندهید.

 

دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • کنترل لرزش
  • دسترسی کامل به اینترنت