جعبه لایتنر لغات انگلیسی سطح2+ تلفظ

جعبه لایتنر لغات انگلیسی سطح2+ تلفظ

نسخه ۵
۵۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۳
مگابایت
حجم

به برنامه یادگیری زبان انگلیسی به روش جعبه لایتنر خوش آمدید. جعبهٔ لایتنر یک جعبه پنج‌خانه‌ای است که برای یادگیری استفاده می‌شود. لایتنر در واقع یکی از بهترین روش های علمی یادگیری است که بر مبنای آن آموخته‌ها از حافظهٔ کوتاه‌ مدت به حافظهٔ بلندمدت منتقل می‌شوند.
این روش براساس منحنی فراموشی طراحی شده که طبق آن ۲۰ دقیقه پس از حفظ کردن مقداری صداهای بی‌معنا، ۸۰٪ آن‌ها فراموش می‌شوند و بقیه هرگز فراموش نمی‌شوند. ضمناً سرعت فراموشی ابتدا سریع است و به مرور کند می‌شود و وقتی ۲۰٪ مطالب در خاطر ماند صفر می‌شود. ضمن این که مرور مطالب قبلاً حفظ‌شده باعث کاهش این سرعت به نصف و حتی بهتر از آن (در صورت خوب حفظ کردن) می‌گردد. لذا اگر معنی لغت‌های زبان خارجی را که چندان هم بی‌معنا نیستند حفظ کنیم، این روند فراموشی بیش از یک روز طول می‌کشد و با پنج بار مرور موفّق به مقدار ناچیزی می‌رسد و در صورت کاربردی بودن، مادام‌العمر در ذهن خواهد ماند.
با استفاده از این نرم افزار شما میتوانید کلمات سطح پایه زبان انگلیسی را با استفاده از روش لایتنر به خاطر بسپارید.
برای شروع کافی است دکمه شروع در منوی اصلی را بزنید. بلافاصله کلمه ای که در نوبت مرور است نمایش داده می‏شود. در صورتی که معنی کلمه را به یاد می آورید دکمه ‘بلدم’ و در غیر این صورت دکمه ‘بلد نیستم’ را انتخاب کنید. در صورتیکه تمایل دارید کلمه را از لیست کلمات حذف کنید گزینه ‘حذفش کن’ را انتخاب کنید.
این برنامه حاوی کلمات پایه انگلیسی (سطح 2) در زمینه‏ های اعضا بدن، لباس ها، بیماری ها،زمان ، فصل ها، خانواده، اعداد، مناسبت ها، میوه ها و سبزیجات، تحصیلات، حیوانات، رستوران، ورزش ها و ... می باشد. برای دیدن دموی رایگان این نرم افزار و نرم افزار های دیگر ما با سطوح بالاتر به بخش دیگر محصولات مراجعه فرمائید.
در صورتی که این برنامه مورد توجه شما واقع شده با نظرات خود و پنج ستاره از ما حمایت کنید.

شامل بیش از چهارصد کلمه همراه با تلفظ در دسته بندی های زیر:
your body, your head,clothes,family,illness,talking about time,the seasons,holidays,birthdays, weddings,in the classroom,eduacation,school subjects,in the office,computer,fruit and vegetables,meat and other food,lunch, dinner,restaurant,,in the street,quantities,musical instruments,animals,Adjectives,everyday verbs, phrasal verbs
نمونه کلمه ها:
think ,understand ,use ,look for ,look up ,pick up ,put down, want,college ، exam homework lecture, earache,flu ,headache ,sore throat, heel ,hip ,knee
و ....

logo-enamad logo-samandehi